Temat: kolorowanie/wyróżnianie poczty z książki

Witam,

mam taki problem, że chciałbym, aby poczta przychodząca została pokolorowana/wyróżniona pod warunkiem, że nadawca jest w książce adresowej. Próbowałem zrobić to przez utworzenie nowego filtru, "Książka adresowa zawiera wpis nadawca", niestety nie dało to żadnego rezultatu. Czy ktoś może wie jak rozwiązać ten problemik?

2

Odp: kolorowanie/wyróżnianie poczty z książki

Przepraszam, że pytam, ale czy dodałeś w filtrze operację kolorowania? Zapewne tak, podaj zatem jakiej wersji programu to dotyczy - zdarzały się bowiem błędy w filtrach. Najlepiej będzie, jeśli wkleisz swój filtr tutaj (metodą Ctrl+C/Ctrl+V), a wówczas będzie można go sprawdzić. Nie mam kłopotów z tego rodzaju filtrami, więc i u Ciebie powinno to działać.

3

Odp: kolorowanie/wyróżnianie poczty z książki

dobra, nie wiem jak to się stało, ale coś co nie działało godzinę temu teraz działa znakomicie...  Co prawda to już inny temat, ale gdzie włączyć opcję, żeby po zmianie w filtrze, który jest globalny dla wszystkich kont pocztowych odbyło się automatycznie filtrowanie/kolorowanie/itp itd. Na razie jak dopiszę/poprawię coś w filtrze to każdy folder muszę osobno kliknąć filtrowanie.
Używam dość starego Bata 3.62.14

4

Odp: kolorowanie/wyróżnianie poczty z książki

krasnolud1970 napisał/a:

gdzie włączyć opcję, żeby po zmianie w filtrze, który jest globalny dla wszystkich kont pocztowych odbyło się automatycznie filtrowanie/kolorowanie/itp itd. Na razie jak dopiszę/poprawię coś w filtrze to każdy folder muszę osobno kliknąć filtrowanie.

Takiej globalnej akcji raczej nie uda się wykonać, trzeba każdy folder filtrować oddzielnie. Można wprawdzie uruchomić filtr z Terminarza we wskazanych folderach (patrz podręcznik), ale nie pamiętam czy w Twojej wersji programu taka operacja jest dostępna.

5

Odp: kolorowanie/wyróżnianie poczty z książki

można smile dziękuje za podpowiedź