Temat: Problem z działaniem filtra wiadomosci

Witam,

Mam poustawiane przenoszeni wiadomosci do poszczegolnych katalogów na podstawie e-mail nadawcy. Wszystko działało do ostatniej aktulizacji.
Obecnie podczas włączania fitra na skrzynkę odbiorcza pokazuje mi ze odfiltorwał np. 50 wiadomosci, lecz niestey one zostaja nadal w tym samy katalogu.
Probowalem wylaczyc i wlaczyc filtr i nadal jest to samo.
Czy ma ktos pomysl co moze byc nie tak lub jak to naprawic?

2

Odp: Problem z działaniem filtra wiadomosci

Co to znaczy "ostatnia aktualizacja". Czy masz na myśli wersję 5.0.12.13 (beta), która ukazała się przedwczoraj? Mam wiele filtrów o podobnej konstrukcji (na Vista i Win7) i nie zauważyłem ich błędnego działania. Czy dodawałeś ostatnio jakieś filtry? Może któryś blokuje następne i stąd biorą się kłopoty.

3

Odp: Problem z działaniem filtra wiadomosci

Juz znalazłem problem.
Mam obecnie wersję 5.0.12.
Pojawił mi się komunikat o potrzebie prowadzenia jakiejs zmiany w plikach poczty - cos o wielkości poczty (niestety reka była szybsza niż oko i kliknąłem ok).
Po tym kliknięciu przestały działac filtry.
Obecnie działają tylko te w filtry, które uruchomiłem wraz z nowymi podkatalogami.
Filtry nie chca dzialac na starych katalogach.
Jak mogę to zminic, tymbardziej, że przed aktualizacja wszystko dzialalo.

4

Odp: Problem z działaniem filtra wiadomosci

Niestety, nie mogę na podstawie takich informacji wywnioskować niczego, co mogłoby Ci pomóc. Nie spotkałem się z podobnym problemem. Zastanawia mnie komunikat o "jakiejś zmianie w plikach poczty" - jakie masz rozmiary katalogów dyskowych odpowiadających poszczególnym folderom? Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz? Jaką budowę mają te niedziałające filtry? Wklej tutaj jakiś przykładowy, może wówczas uda się coś zauważyć.