1 (edytowany przez Pasat01 2011-10-13 09:00:07)

Temat: Edycja i dodawanie załączników z opcji „przeadresuj”

Witam,
Może zacznę od początku, aby ułatwić sobie pracę przygotowałem kilka wiadomości z treścią i tematem często powtarzających się przy wysyłce. Zaparkowane są w osobnym folderze nazwanym szablony i wysyłam korzystając z opcji "przeadresuj"
I tak, do tej pory przy niższej wersji thebat-a ( coś z 4.0….) jeśli korzystałem z wcześniej tak przygotowanej wiadomości mogłem dodawać załączniki i edytować treść przed wysłaniem, teraz aktualnie przy ver. 5.20.1 nie mogę edytować i dodawać załączników. Dodam że teraz przy zmianie na nowszego thebat-a przeszedłem na IMAP.

2

Odp: Edycja i dodawanie załączników z opcji „przeadresuj”

Spróbuj użyć najnowszej wersji (5.0.24), ale chyba nic to nie da, ponieważ funkcja "Przeadresuj" służy do czego innego niż chcesz ją używać. Owszem, w starszych wersjach była możliwość edycji wiadomości, ale w nowszych już nie. Rodzaj serwera nie ma tu znaczenia.

Do takich celów należy używać szablonów zdefiniowanych w programie The Bat!. To jedna z cenniejszych jego funkcji i pozwala na wiele - polecam podręcznik i cały rozdział na temat szablonów.

Odp: Edycja i dodawanie załączników z opcji „przeadresuj”

Witam,

odświeżam stary temat by nie tworzyć niepotrzebnie nowych.

Czy ktoś z użytkowników nowszych wersji mógłby sprawdzić,
czy w waszych nowych wersjach można
edytować przeadresowywane wiadomości?

Kiedyś sprawdzałem w wersjach 5.x i nie było takiej możliwości.
A chętnie przesiadłbym się na jakąś nowszą wersję.

Z opcji przeadresowywania korzystam każdego dnia
i to dla mnie główna przyczyna używania The Bat.
Tylko często dodaję u góry jeszcze swoich parę zdań.

Wiem że to ponoć błąd programu i że to
w nowszych wersjach jest prawidłowo, no ale ja wolę mieć
możliwość edycji:)

4

Odp: Edycja i dodawanie załączników z opcji „przeadresuj”

W wersji 7.0.2.3, czyli najnowszej (beta) nie ma możliwości edycji wiadomości przeadresowanej. Od dość dawna jest za to w menu Wiadomość dostępna opcja Edytuj jak nową. Dzięki tej funkcji dowolną odebraną wiadomość można modyfikować i wysłać pod dowolny adres.

Odp: Edycja i dodawanie załączników z opcji „przeadresuj”

bardzo dziękuję za pomoc, zainstaluję tą wersję i potestuję:)