11

Odp: Wiadomość nie została poprawnie zaadresowana - ki diabeł w tym miesza?

Ja mam ten sam problem jeden lapek jest na windows 7 HP 64 bit, drugi komp to stacjonarny na win xp i to wlasnie ze stacjonarnego nie moge wyslac poczty. obie jednostki maja antywirusa ( eset internet security). bede skanowal pamiec ale mysle ze to nie bedzie problem bo komp nie sypie BSOD'ami ani nie zawiesza sie. serwer poczty jest na home.pl . Przy okazji zapytam sie czy u was tez the bat przyjmuje ustawienia z drugiego kompa? ja zauwazylem ze potrafi dublowac sciagana poczte ( nie usuwam maili z serwera bo musza tam pozostac ). na jednym kompie wylaczam pobieranie poczty a po restarcie komputera w ustawieniach ponownie jest zaznaczona opcja pobierania maili ( oczywiscie drugi komputer jest caly czas wlaczony), odwrotnie dziala to tak samo.

12

Odp: Wiadomość nie została poprawnie zaadresowana - ki diabeł w tym miesza?

Miałem tak już kilka razy, mnie pomaga porządkowanie poczty, ale nie tylko czyszczenie, ale podział pękatych katalogów z mailami 1000-2000szt. na mniejsze, np. datami. Wtedy i pliczki są mniejsze i Netoperek szybciej biega.

13

Odp: Wiadomość nie została poprawnie zaadresowana - ki diabeł w tym miesza?

Miałem również ten problem. Na innym forum znalazłem takie rozwiązanie, które zadziałało.

This usually happens due to temporarily files created within %AppData%\Local\Temp , which weren’t deleted as they should. Those files are left in place if, for example, you kill “The Bat!” from “Task Manager”.

Close “The Bat!” and delete all bat*.* files from “Temp” directory above, and you should be able to send messages again.