1

Temat: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Mam THE BATA w wersji 3.0.2.10 i po ściągnięciu poczty pojawia się taki komunikat:
! 2006-02-08, 08:26:47: FETCH - Nie mozna zachować listu (nazwa pliku - C:\DOCUME~1\Tomek\USTAWI~1|Temp\bat5.tmp
i poczta za kazdym razem gdy uruchamiam The Bata ściąga się ponownie?

2

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Jakioś dziwne to "|" w tym cytacie jest. Zmień może lokalizacje folderu plików systemowych.

3

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Czesc!

Mam identyczny problem jak Tomkol... The Bat! (ver 1.62i) sciaga poczte z wirtualnej polski, ale nie moze jej zapisac na dysku... komunikat wyswietla taki sam jak Tomkolowi (tam zadnego "|" u mnie nie ma). Zmienialem juz folder docelowy, zaczelo normalnie wszystko funkcjonowac, sciagnalem cala poczte... Ale przy kolejnej probie znowu pojawil sie ten problem (zostawiam wiadomosci na serwerze). Jest to strasznie denerwujaca dolegliwosc, tym bardziej, ze do tej pory (czyli przez ostatnie kilka lat) wszystko dzialalo bez zarzutu. Wirusa zadnego nie znalazlem (AVG Grisoft), przy wylaczonym antywirze nic sie nie zmienia. Dodam, ze na drugim komputerze, z ta sama wersja Bata (i tak samo skonfigurowanym), wszystko dziala! U mnie dzialaja inne konta, oprocz WP (domyslam sie ze to nie w WP tkwi problem, ale akurat na WP trafilo).

Jakies sugestie? Mi juz brak pomyslow, a poczte jakos musze sciagnac. Pozdrawiam Mikolaj.

4

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Niemoglem wczesniej wyprobowac swojego konta na WP. Ale u mnie to teraz dziala normalnie.
Moj Nietopierz to 3.80.06

5

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Tomkol napisał/a:

Mam THE BATA w wersji 3.0.2.10 i po ściągnięciu poczty pojawia się taki komunikat:
! 2006-02-08, 08:26:47: FETCH - Nie mozna zachować listu (nazwa pliku - C:\DOCUME~1\Tomek\USTAWI~1|Temp\bat5.tmp
i poczta za kazdym razem gdy uruchamiam The Bata ściąga się ponownie?

Witaj
Chcialem sie zapytac, czy rozwiazales jakos swoj problem?
U mnie, a dokladniej u mamy, zaczelo sie ostatnio dziac cos identycznego, taki sam komunikat.
Wdzieczny bede za wszelka pomoc i wskazowki

6

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Oczyścić ten folder C:\DOCUME~1\Tomek\USTAWI~1|Temp by się przydało.

Najłatwiej go odszukać poprzez: START > Uruchom i w oknie wpisujemy dokładnie:
%Temp%

następnie OK i za chwilę widzimy piekny folder z mnóstwem plików batxxx.tmp

7

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Witam

Katalog TEMP całkowicie opróżniłem. Niestety - bezskutecznym to się okazało.
Problem wystepuje z kontem mamy. Nie odbierala poczty przez POP3 od dawna (tylko czytala w outlooku, bez kasowania na serwerze), uzbieralo sie 126 majli, 3 MB, większość to spam. Bat tworzy ponad 100 plików w katalogu TEMP i nic poza tym sad

8

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Otwórz dyspozytora wiadomości i ściagaj grupami. Zapewne jakiś jeden mail bruździ.

9

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

lazik napisał/a:

Otwórz dyspozytora wiadomości i ściagaj grupami. Zapewne jakiś jeden mail bruździ.

Nic z tego
Konto już opróżniłem, a problem jest nadal sad

Zrobię jeszcze jedno - przerzuce pliki i w Voyagerze spróbuję.

10

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Skąd wiesz, że problem nadal występuje jak nie masz wiadomości? Cytat> "Konto już opróżniłem".  Przyznam, że czegos tu nie rozumiem.