Temat: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

Jak osiągnąć to co w temacie?
Z tego co szukałem nie ma wtyczki do tego programu...
sad
SOS

2

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

A bez wtyczki nie działa? np jako proxy? Zapewne coś źle konfigurujesz i musisz poczytać manuala do programu.
http://www.mcafee.com/us/products/mcafe … 20Benefits

3

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

NIe działa. Mam wersję 7.0
pojawia się komunikat:
"Brak domyslnego klienta pocztylub bierzący klient poczty nie może spełnić żądania poczty. Uruchom program Microsoft Outlook i ustaw go jako domyslnego klienta poczty"
A u mnie domyślnym jest The bat!

Więc jak to skonfigurować?
W samym Mcafee jak wybiorę opcję ustawiania skanowania poczty to wszystkie pola są szare - nie można nic zmienić. A jak zamykam to okienko to wyskakuje powyższy komunikat.

4

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

Może ten antywirus tylko z Outlookiem współpracuje? Nie wiem, nie używam tego programu. Na 100% coś musi być napisane w manualu jak go skonfigurować. Ja nie będę specjalnie ściągał programu by ci pomóc w jego konfiguracji. Najzwyczajniej nie jestem HelpDeskiem McAfee. Może poprostu napisz do producenta oprogramowania McAfee.

Możesz też podać link do manuala dołączanego do tego programu. W wolnej chwili do niego mogę ewentualnie zerknąć.

5

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

niestety na stronie mcafee nie ma nawet wzmianki o the bat  (opcja szukaj nic nie pokazuje)
sad

6

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

HELPDESK - SUPPORT
Manual upublicznij gdzieś - jest pewnie w katalogu instalacyjnym. Nic nie musi być o thebat. wystarczy by było o mailerach i ich poprawnej konfiguracji z McAfee.

7

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

http://sp9.no-ip.info/temp/vse.chm
Nie wiem czy o to Ci chodziło?

Pozdrawiam i z góry dziękujęza pomoc

8

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

Szczególnie zainteresowało mnie:
"Wyświetlanie wyników kanowania poczty e-mail podczas dostarczania "
Jaki podręcznik taki program. Chyba muszą zlecic profesjonalną robotę u Zygmunta. Takiego babola dawno nie widziałem. Ciekawe czy sami to czytali.

Co do problemu to w tej sekcji: "Skanowanie poczty e-mail" można przeczytać o dwóch możliwościach skanowania poczty w tym:
1. bla bla bla bla Microsoft Outlook
2. bla bla bla bla Microsoft Outlook

Najciekawszy jest punkt 1:
"Skaner działający podczas dostarczania poczty e-mail skanuje wiadomości e-mail i ich załączniki, gdy są one dostarczane, o ile włączony jest program Microsoft Outlook."

Jednym słowem jak obsługuje/ będzie obsługiwał cokolwiek innego niż MO to obsłuży i TB.

9

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

CZyli nie będzie działać TB?

10

Odp: PLNE szukam sposobu by TheBat! współpracował z programem mcafee

Z tego co piszą to ten antywirus współpracuje tylko i wyłącznie z Microsoft Outlook.