1

Temat: Dolaczanie skanow z Mustek BearPaw 2448TA do maili

Na PC z Win 98 SE mam zainstalowany stary MS Outlook Express 5, ktorego nie uzywam (ale zerkam jeszcze do starych maili) i The Bat (obecnie testuje v 3.65.03). Chcialbym moc wysylac skany po pierwsze pod dowolna nazwa, a po drugie z The Bat'a. Naduszam przycisk "E-mail" na panelu skanera i uruchamia mi sie... niestety Outlook Express wpisujac plik skanu do linii zalacznika email.jpg (xxxkB). Musze teraz kliknac na  nazwie pliku i wybrac opcje zapisania pod nowa nazwa na dysk do C:/Program Files/BearPawT2448TA Plus/Panel/temp. Teraz dopiero moge z The Bat'a dolaczyc ten zalacznik. Czy mozna uproscic te korowody eliminujac Outlook'a?

Pozdrawiam

2

Odp: Dolaczanie skanow z Mustek BearPaw 2448TA do maili

Domyślny klient pocztowy w systemie to ... ?

3

Odp: Dolaczanie skanow z Mustek BearPaw 2448TA do maili

W Panel sterowania/Opcje internetowe/Programy/Programy internetowe okienko Poczta e-mail wpisane mam TheBat! Czy to wystarcza? Ponadto w Outlook Express w Narzedzia/Opcje/Ogolne stoi: Ta aplikacja NIE jest domyslnym programem obslugi poczty

4

Odp: Dolaczanie skanow z Mustek BearPaw 2448TA do maili

Podejrzewam, że oprogramowanie skanera jest napisane tylko dla współpracy z OE i raczej nic nie da się zrobić. Spróbuj jeszcze uruchomić w konfiguracji The Bat! funkcję Zastosuj The Bat! do obsługi prostych wywołań MAPI (w sekcji "Aplikacje"). Może to coś da, ale nie liczyłbym na sukces.

5

Odp: Dolaczanie skanow z Mustek BearPaw 2448TA do maili

Swieta racja. Nic to nie dalo. Ciekawe co sie stanie jak wytne OE? Czy mozna go w miedzyczasie jakos zdezaktywowac nie odinstalowujac?

6

Odp: Dolaczanie skanow z Mustek BearPaw 2448TA do maili

magor napisał/a:

Ciekawe co sie stanie jak wytne OE? Czy mozna go w miedzyczasie jakos zdezaktywowac nie odinstalowujac?

Po prostu będziesz bez OE (czy jest Ci do czegokolwiek potrzebny?). Niestety, nie mogę nic powiedzieć na temat możliwości odinstalowania OE, ponieważ nigdy go nie instalowałem.