Temat: zmiana wyglądu i ustawienia folderów

Jestem poczatkującym użytkownikiem The Bat i szczerze mówiąc nie mogę się nijak przyzwyczaić do układu folderów. Chetnie poprzestawiałbym to tak, zeby było podobnie jak w MS Outlooku, do którego się przyzwyczaiłem, to znaczy chciałbym zrobić foldery do których trafiałyby maile od konkretnych nadawców, niezależnie od tego na jakie konto wysłali do mnie e-mail. czy to da się zrobić w Bat, a jeśli tak, to jak?

Odp: zmiana wyglądu i ustawienia folderów

Dokładnie takiego ustawienia jak w OE nie uzyskasz. W TB! każde konto musi mieć swój zestaw folderów (inbox, outbox, sent, trash). Ale filtrami możesz wszystko przenosić dokądkolwiek zechcesz (także "poza" konta,  do folderów wspólnych, ale tego rozwiązania akurat nie polecam zbyt gorąco). Przypominam o tym, że istnieją filtry wspólne, dla wszystkich kont. Wprawdzie słyszałem, że bywają z nimi kłopoty, ale proste przenoszenie między folderami nie powinno im sprawiać problemów.

3

Odp: zmiana wyglądu i ustawienia folderów

dzięki. A czy foldery wirtualne to coś co można właśnie w takich celach zastosowac?

4

Odp: zmiana wyglądu i ustawienia folderów

jacekleski napisał/a:

dzięki. A czy foldery wirtualne to coś co można właśnie w takich celach zastosowac?

Jeśli się uprzesz to raczej wykorzystaj foldery wspólne