11

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

lazik napisał/a:

Skąd wiesz, że problem nadal występuje jak nie masz wiadomości? Cytat> "Konto już opróżniłem".  Przyznam, że czegos tu nie rozumiem.

Wysłałem z innego konta list na adres matki.
Konto opróżniłem wcześniej ze starych listów, które tam leżały od jakiegoś czasu i mogły powodować owe problemy.
Dodatkowo - wyłączyłem wtyczke antyspamową, tak na wszelki wypadek wink

12

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

No i co? Problem z tymi tempami zniknął po takim radykalnym wyczyszczeniu?

13 (edytowany przez Piotrek Kaleta 2010-02-26 16:17:24)

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

I mnie to dziś dopadło - komunikat taki jak tu: a system to Win 7 Enterprise (3-mies. trial - nowa czysta instalacja)

chodzi mi po głowie ze to gdzieś z uprawnieniami jest skopane ale nie mam pomysłu gdzie szukać :\

Jakieś podpowiedzi ??

14 (edytowany przez batot 2013-01-17 12:58:20)

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

Mam identyczny problem z wersją 5.2.2.
Problem w tym, że jak zmienię mu "katalog macierzysty" to po powrocie do ustawień widać nie zmieniony.
Jak tworzę nowe konto to tak samo nie mogę zmienić katalogu macierzystego. Tzn niby pozwala zmienić ale nie potrafi zapamiętać ustawień.
Inne skrzynki które istnieją w programie i obie ściezki mają ustawione na e:\.... działają poprawnie.
Może faktycznie chodzi o jakieś uprawnienia na C:\....\temp\ tak jak ktoś wspomniał.
Wyczyszczenie %temp% w niczym nie pomaga.

Jakieś pomysły? Chyba zgłoszę ten problem do autorów programu.

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale katalogowi nadrzędnemu C:\Documents and Settings\Default User\Ustawienia lokalne (nad katalogiem temp) nie wyłączyć atrybuty tylko do odczytu. Po wyłączeniu i powrocie do ustawień nadal jest załączony.
Nie mam wiedzy gdzie thebat trzyma swoje ustawienia tak więc tylko dywagujemy co go może boleć.

15 (edytowany przez mirek.regiel 2013-01-18 09:41:27)

Odp: Witam nie mogę zapisać nowych wiadomości w TheBat

a no właśnie też mam ten problem, mam zainstalowanego w standardowej lokalizacji, ehhh