11

Odp: nie mogę wysłać poczty

Witam. Ja te komunikaty skopiowałem z dziennika, wchodząc w konto i pokaż dziennik  a tam takie komunikaty:
2007-07-08, 14:42:35: SEND  - Wysyłka poczty - liczba listów w kolejce: 1
!2007-07-08, 14:42:36: SEND  - Nie można połączyć się z serwerem
2007-07-08, 14:42:36: SEND  - Połączenie zakończone - wysłano listów: 0
2007-07-08, 14:42:36: SEND  - Niektóre wiadomości nie zostały wysłane - sprawdź dziennik
Czy w inny sposób trzeba sprawdzić dziennik? Jak tak to w jaki?. Pozdrawiam

12

Odp: nie mogę wysłać poczty

Ustaw logowanie zdarzeń w zewnętrznym pliku dla problematycznego konta. Ustawienia w interfejsie konta są dostępne.

13 (edytowany przez 11jaceksz 2007-07-09 13:01:01)

Odp: nie mogę wysłać poczty

Witam ustawiłem, ale zapisuje tylko przychodzące a nie zapisuje wychodzących. Lazik Krzychu Pomóżcie. Na drugim koncie wszystko zapisuje

14

Odp: nie mogę wysłać poczty

11jaceksz napisał/a:

Witam ustawiłem, ale zapisuje tylko przychodzące a nie zapisuje wychodzących. Lazik Krzychu Pomóżcie. Na drugim koncie wszystko zapisuje

Sprawdź we właściwościach konta czy masz zaznaczony w obu pozycjach zapis protokołu (Właściwości konta - Serwery - zapis protokołu).

15

Odp: nie mogę wysłać poczty

11jaceksz napisał/a:

Witam ustawiłem, ale zapisuje tylko przychodzące a nie zapisuje wychodzących. Lazik Krzychu Pomóżcie. Na drugim koncie wszystko zapisuje

a. W jakiej domenie jest konto onetowe?
b. wykonaj ping do serwera onetu,
c. załóż w celach testu inne konto w onet i sprawdź jego działanie.

16

Odp: nie mogę wysłać poczty

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi usunołem konto i ponownie utworzyłem nie zaznaczyłem srewer smpt wymaga uwierzytenienia       -        chyba Pozdrawiam

17

Odp: nie mogę wysłać poczty

11jaceksz napisał/a:

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi usunołem konto i ponownie utworzyłem nie zaznaczyłem srewer smpt wymaga uwierzytenienia       -        chyba Pozdrawiam

Taa... to wiele wyjaśnia. Na przyszłość zawsze warto zerknąć tu: http://poczta.onet.pl/pomoc/13268,0,29, … pomoc.html