1

Temat: Problem z antispamsniper w wersji free

Witam

Mam problem z antispamsniper w wersji free. Mam gacka 3.99.27 i tą wtyczke antyspamową jednak nie chce ona działać tzn. trenuje ją mam już około 20 spamów i 20 niespamów jednak kiedy wchodze w konfiguracje wtyczki to nic nie ma na wykresie ile jest spamu a ile nie. Tak samo biała i czarna lista jest pusta a przecież powinno coś już tam być jak ją trenuje. Może trzeba więcej trenować? Mam wtyczke w wersji 2.7.1.5 . W czym jest problem?

2

Odp: Problem z antispamsniper w wersji free

W konfiguracji wtyczki nie zaznaczyłeś przypadkiem trybu testowego?

3

Odp: Problem z antispamsniper w wersji free

Sorki że tak póżno odpowiadam ale było to niezależne odemnie. Prpblem już rozwiązany. Przyczyną było to że zainstalowałem wtyczke na pirackiej wersji gacka teraz zainstalowałem gacka z eksperta(którego miałem kupionego kiedyś tam razem z ekspertem) i działa. Także być może jest to jakaś przestroga dla tych którym nie chce działać wtyczka aby zainstalowali ją na orginalnej wersji gacka.

4

Odp: Problem z antispamsniper w wersji free

mam pytanie odnośnie spolszczenia w/w wtyczki. Wtyczkę ściągnąłem ze strony thebat.pl, jak również pozostałe pliki. Spolszczenie kopiuje do katalogu wtyczki, a w opcjach mam niemiecki i nie mogę wybrać innego języka jak tylko niemiecki. Może mi ktoś pomóc i naprowadzić jak to zrobić? Gdzie skopiować to spolszczenie itd.?