1

Temat: problem z załącznikami

Witam

Dzisiaj zaczął pokazywac mi się komunikat przy próbie otwarcia załączników do listów:
"Regexp is wrong: regular expression too large" i nie mogę otworzyć żadnego załącznika do listów.
Reinstalacja i instalacja nowej wersji nie pomogła.
Proszę o pomoc, może ktoś spotkał się z podobnym problemem
Win XP HE SP2.

Pozdrawiam
Piotr

2

Odp: problem z załącznikami

txt2html.regexps edytowałeś?

3

Odp: problem z załącznikami

pyt33 napisał/a:

"Regexp is wrong: regular expression too large" i nie mogę otworzyć żadnego załącznika do listów.
Reinstalacja i instalacja nowej wersji nie pomogła.

Zasady forum wymagają podawania wersji programu przy opisie problemu! Prawdopodobnie chodzi o błąd, polegający na zbędnym wydłużaniu listy niebezpiecznych załączników w oknie konfiguracji programu. Błąd na pewno w najnowszych wersjach jest poprawiony. Możesz sam pozbyć się jego skutków, usuwając ręcznie duplikaty z listy rozszerzeń załączników i instalując najnowszą wersję programu.

4

Odp: problem z załącznikami

Dziękuję za pomoc, wyzerowałem liste niebezpiecznych/bezpiecznych rozszerzeń i pomogło. Wersja programu najnowsza jak pisałem 3.80.06.

Mam jeszcze jeden problem w domu... Przy reinstalacji systemu operacyjnego zmieniły mi się nazwy użytkownika w katalogu documents&settings i po uruchomieniu TheBat, który miał ustawiony inny katalog mam puste okno. Miałem już kiedyś podobny problem i sobie poradziłem przestawiając te katalogi, ale teraz jakoś mi się nie udaje.

Pozdrawiam

5

Odp: problem z załącznikami

mam 3.63.07 Pro Voyager
niestety po zastosowaniu się do waszych porad nie naprawiło to błędu. wciąż wyskakuje mi ten komunikat

6

Odp: problem z załącznikami

pabula napisał/a:

mam 3.63.07 Pro Voyager
niestety po zastosowaniu się do waszych porad nie naprawiło to błędu. wciąż wyskakuje mi ten komunikat

Chyba nie do końca, najnowsza wersja Voyagera to 4.0.38 roll

7

Odp: problem z załącznikami

działa już normalnie - sam doszedłem jak się tego pozbyć
osoby którzy mają z tym problem - edytujcie plik global.ini

8

Odp: problem z załącznikami

napisz prosze co dokładnie trzeba tam zmienić