1

Temat: Potrzebuje wtyczki antyspamowej

Witam, mam problem w firmie, od jakiegos czasu skrzynka odbiorcza do zamowien jest doslownie zalewana spamem. W firmie zainstalowany jest Bat 1.62 q (tak, wiem -_-), potrzebowalbym jakiejs wtyczki antyspamowej do tej wersji (jest to wersja zarejestrowana, business, upgrade licenji odpada). Kazda pomoc bedzie mile widziana, przepraszam jesli watek byl juz poruszany.

2 (edytowany przez Andy 2009-01-25 11:15:30)

Odp: Potrzebuje wtyczki antyspamowej

Gdzie masz umieszczony serwerek pocztowy? A moze korzystasz z adresu na jakims portalu?
Nie jest to profesjonalna rada ale ja to czasami rozwiazuje w ten sposob ze poczte z konkretnego konta przekieruje na nowe konto ktore uruchamiam na gmaili. Maja skuteczne filtre antyspamowe. A potem poprzez POP3 albo IMAP sciagam na swoj komputer. Nie musze rozmyslac nad nowymi dzialajacymi wtyczkami antyspamowymi a dodatkowo mam jeszcze jedna kopie poczty poza swoim kompem oraz sewerkiem pocztowym :-)
W przypadku slabego lacza internetowego albo z mierzonym przeplywem dat spam nie obciaza Twojego lacza.
Szybciej przebiega kontrola poczty na serwerku bo kontroluje tylko to co juz jest odfiltrowane.
Po weryfikacji mojego adresu na Gmaili moge podpisywac swojim mailem poczte wyslana poprzez Gmail.
Co oznacza ze osoby ktore z Toba komunikuja nie zauwaza zadnej zmiany.
Dla nowych oraz flexybilnych kontaktow mozesz podawac juz nowy adres na Gmaili.
Dodatkowa wygoda takiego tozwiazania jest mozliwosc komunikacji z serwerkiem na porcie SSL i za pomoca IMAP.
Kiedys mozna bylo przeniesc zadarmo cala poczte na Gmail razem z domena. Swego czasu tak uczynil nawet portal gazeta.pl
Ta opcja byla dostepna rownierz dla mniejszych firm i indywidualnych domen.
Szczegolow dokladnie nie znam bo nigdy tego osobiscie nie robilem.