Temat: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

Witam, po użyciu combo fix uszodizła mi się poczta, była szyfrowana hasłem, mam kopie z 24 grudnia ale wczoraj dostałem troszkę ważnych meili i zależy mi na odzyskaniu.

C:\Documents and Settings\Paweł\Dane aplikacji\The Bat! Pwd - Są folder z kontami pocztowymi.

2

Odp: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

nie ma takiej możliwości

3

Odp: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

Kiedyś miałem ten sam problem i jakoś to zrobiłem? Może wystarczy coś przywrócić? Konta pocztowe sątylko zero wiadomości i nie pyta o hasło przy odpaleniu programu.

4

Odp: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

Bo żeby pytał potrzebny by był backup rejestru i pliki w tych samych miejscach. Wtedy ewentualnie możnaby próbować podmieniać np. tworzone pliki .bin na .ebb itd. Ogólnie jednak sprawa mało optymistyczna.

5

Odp: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

Dzięki za info, zrezygnowałem już z odzyskiwania i teraz mam poczte bez hasła, żeby uniknąć tego typu sytuacji.

6

Odp: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

lazik napisał/a:

nie ma takiej możliwości

Że tak odgrzebie... wczoraj miałem to samo. Odpaliłem combofixa i nagle już bat nie pytał mnie o hasło i już nie mogę dostać się do żadnego konta pocztowego.

Chyba nawet nie będę próbował odzyskiwac bo szkoda nerwów, ale w każdym razie odpowiedź "nie ma takiej możliwości" jest śmieszna.

7

Odp: The Bat po uzyciu antywirusa combofix nie działa

walker napisał/a:
lazik napisał/a:

nie ma takiej możliwości

Że tak odgrzebie... wczoraj miałem to samo. Odpaliłem combofixa i nagle już bat nie pytał mnie o hasło i już nie mogę dostać się do żadnego konta pocztowego.

Chyba nawet nie będę próbował odzyskiwac bo szkoda nerwów, ale w każdym razie odpowiedź "nie ma takiej możliwości" jest śmieszna.

Może śmieszna, ale prawdziwa. Bat przy używaniu trybu OTFE tworzy specjalne klucze i na ich podstawie szyfruje bazę wiadomości. Z informacji jakie podawali autorzy na tbbeta wynikało jednoznacznie, iż utworzenie dwóch identycznych instalacji chronionych tym samym kluczem wcale nie jest jednoznaczne z utworzeniem identycznego klucza szyfrującego. Co z tego wynika?