Temat: Jak usunac wiadomosci stosujac okreslony widok zakladka

Witam. Mam wersje 5.0.8 The Bat! Ustawiłem tak zakładke, aby pokazala mi stare emaile te sprzed 2 lat. Wszystko fajnie, mam widok starych wiadomosci, ale nie idzie ich usunac ... Chcialem w ten sposob zrobic porzadki w poczcie. Czy ktos moze pomoc ? (chodzi mi o zakladki pomiezy oknem widoku emaili a oknem podgladu wiadomosci w ukladzie poziomym).

2

Odp: Jak usunac wiadomosci stosujac okreslony widok zakladka

Czy nie możesz usunąć wiadomości klawiszem "Delete" po ich zaznaczeniu? Dziwne, ale to akurat u mnie działa od zawsze. A może masz w menu folderu włączoną opcję Wyświetlaj usunięte wiadomości? W takim przypadku znikną one z listy dopiero po kompresji folderu (wiadomości "usunięte" są oznaczone na liście przekreśleniem).

3

Odp: Jak usunac wiadomosci stosujac okreslony widok zakladka

Dziwna sprawa, zauwazylem ze z kosza tez nie idzie usuwac a to za sprawa ustawien ktore mam bo jak rozwine, to pojedyncze emaile moge usuwac a mam pogrupowane wg nadawcow a nastepnie wg daty otrzymania. Przyklad: Z pracy mam 40 przeslanych emaili (na liscie widze to jako jeden email), klikam w plusik i widze reszte. Pojedynczo mge je usuwac, ale jak mam wszystko zwiniete w grupe to nie idzie usuwac calej grupy emaili od okreslonego nadawcy.

4

Odp: Jak usunac wiadomosci stosujac okreslony widok zakladka

Do usuwania całych wątków lub grup służy kombinacja trzech klawiszy Ctrl+Shift+Delete (usuwa bezpowrotnie) lub opcja menu kontekstowego Wątek | Usuń (usuwa do kosza).