Temat: The Bat i Metastock Pro 8 na Win XP SP2

Po długim poszukiwaniu przyczyny stwierdziłem , że przyczyną niepoprawnego działania programu do analiz giełdowych Metastock Pro 8 zainstalowanego na Windows XP z Service Pack 2 jest niestety The Bat niezależnie od wersji 3.02 lub najnowszej 3.62. Nie było żadnego konfliktu oprogramowania na Windows XP bez service packa.
Po której stronie leży wina: Service Packa 2 czy niedostosowanie The Bat do oprogramowania Microsoftu? Jak temu zapobiec?

2

Odp: The Bat i Metastock Pro 8 na Win XP SP2

Czym te niepoprawne działanie Metastocka się objawia?

jendrass napisał/a:

Po której stronie leży wina: Service Packa 2 czy niedostosowanie The Bat do oprogramowania Microsoftu? Jak temu zapobiec?

Z tego co wiem to TheBat z M$ współpracuje bez problemów. Przynajmniej nie znam przykładów szczególnych błędów. Owszem był początkowo problem z loopback ale to tyczyło tylko specyficznych sytuacji.

Odp: The Bat i Metastock Pro 8 na Win XP SP2

jendrass napisał/a:

Po długim poszukiwaniu przyczyny stwierdziłem , że przyczyną niepoprawnego działania programu do analiz giełdowych Metastock Pro 8 zainstalowanego na Windows XP z Service Pack 2 jest niestety The Bat niezależnie od wersji 3.02 lub najnowszej 3.62. Nie było żadnego konfliktu oprogramowania na Windows XP bez service packa.
Po której stronie leży wina: Service Packa 2 czy niedostosowanie The Bat do oprogramowania Microsoftu? Jak temu zapobiec?

Taki wątek na forum RitLabs znalazłem:

http://www.ritlabs.com/en/forum/read.ph … p;TID=1091

Przyczyny takich problemów nawet wolę się nie domyślać...

4

Odp: The Bat i Metastock Pro 8 na Win XP SP2

Taki wątek na forum RitLabs znalazłem:

http://www.ritlabs.com/en/forum/read.ph … p;TID=1091

==========================================

Dzięki za link. Opis ten pozwolił mi na poprawne skonfigurowanie The Bat. W skrócie: aby programy Metastock Pro i The Bat mogły bez konfliktu pracować na Win XP SP2  The Bat NIE MOŻE być domyślnym klientem poczty.
Jeszcze raz dzięki.