1

Temat: Wielkość IKON

Witam przez przypadek nie wiem w jaki sposób ,ale w górnym menu gdzie miałem ustawione ikony na większe mam teraz małe i jest ten pasek przez to mało czytelny . Gdzie w Netoperku zmienią się wielkość ikon gónego paska ? Wersja netoperka : 5.1.6.2 Dziękuję z góry za pomoc

2

Odp: Wielkość IKON

Nie mam dzisiaj dostępu do v.5, ale pewnie jest tak samo jak w v.3.
Z menu popup wybierz Wygląd > Paski narzędzi i kliknij Dostosuj,
lub alternatywnie kliknij prawym klawiszem myszy na pasku ikon i wybierz "Dostosuj".
W zakładce opcje odznacz "Użyj ikon menu we wszystkich paskach".
Pewnie to masz przestawione. Powinno pomóc, choć nieraz program dziwnie się zachowuję i nie zmienia automatycznie z ikon menu poszczególnych pasków.

3 (edytowany przez janek kos 2012-08-19 21:09:27)

Odp: Wielkość IKON

Witam.
Również mam ten sam problem- niewiedzieć czemu ikony na paskach narzędzi zmieniły się na małe, a odznaczenie opcji
"Użyj ikon menu we wszystkich paskach" niestety nic nie daje sad Może ma ktoś jakiś inny pomysł jak wrócić do dużych ikon?
Z góry dzięki smile

4 (edytowany przez andrzej.e 2012-08-21 19:12:43)

Odp: Wielkość IKON

Jak napisałem wcześniej,  nieraz program dziwnie się zachowuję i nie zmienia automatycznie z ikon menu poszczególnych pasków.
Tak to działa np w wersji 3.99:
- z menu popup wybierz Wygląd > Paski narzędzi i kliknij Dostosuj,
lub
alternatywnie kliknij prawym klawiszem myszy na pasku ikon i wybierz "Dostosuj",
- podświetl w oknie Zasobniki > okno główne > standardowy,
- przeskocz na okno Układ,
- ustaw aby było Ikony paska  zatwierdź OK,
jeśli nie zmieniło się musisz np wstawić jakiś dodatkowy przycisk do paska np spację,
- pamiętając aby ustawione było jako Ikony paska  zatwierdź OK.
Powinno pomóc.
Ewentualnie jeśli za pierwszym razem nie udało się - trzeba zrobić kilka takich "czarów" jak wyżej.

5

Odp: Wielkość IKON

Dzięki wielkie

andrzej.e

- pomogło cool

6

Odp: Wielkość IKON

To fajnie że się udało.
Sprawdzę czy to samo dzieje się w najnowszej wersji, jak tak to napiszę w wolnej chwili do RitLab-sów.