Temat: Kompatybilność przez IMAP z ThunderBirdem

Witam wszystkich.

Zastanawiam się nad kupnem TheBat ale niezbędna do życia jest mi następująca funkcjonalność:

W chwili obecnej używam ThunderBirda, mam kilka kont pocztowych, które są dobierane na różnych komputerach przez IMAP. Jeśli u siebie oznaczę jakąś wiadomość etykietą np. ważne to podświetla mi się ona jakimś kolorem, i automatycznie to oznaczenie jest widoczne na wszystkich komputerach gdzie jest odbierana przez IMAP ta skrzynka.

Czy da się tak skonfigurować TheBat aby po oznaczeniu wiadomości etykietą z kolorem było to widoczne na komputerach gdzie poczta jest pobierana w ThunderBirdzie?

Druga sprawa mniej pilna, w eM Client jest taki fajny panel, w którym wyświetla się lista wiadomości od kontaktu z którym korespondencję własnie czytam. Czy coś takiego da się zrobić w TheBat?

2

Odp: Kompatybilność przez IMAP z ThunderBirdem

Z kolorami nie zadziała. Próbowałem.
Używałem bata przez wiele lat, ale wkurzyłem się kiedyś i przesiadłem się całkowicie na Thunderbirda.
Jeżeli mam za coś płacić, to chcę, żeby wszystko hulało... a, niestety, IMAP był piętą achillesową bata (zakończyłem moją przygodę na wersji 5.032) Nie wiem, jak jest teraz, chociaż tęsknię za bacikiem;-)