1 (edytowany przez juma41 2015-02-04 16:51:41)

Temat: Nieznany certyfikat wystawcy.

Korzystam z programu The Bat! od lat. Ostatnio zaktualizowałem go do wersji 6.7 zarówno w komputerze stacjonarnym  jak i w laptopie. O ile na stacjonarnym wszystko działa bez zarzutu, to mam problem z aplikacją na laptopie. Po uruchomieniu i próbie korzystania z  The Bat! pojawia mi się następujący komunikat zatytułowany:" Nieznany certyfikat wystawcy" o następującej treści: "Serwer nie dostarczył certyfikatu źródłowego podczas sesji  i nie ma takiego certyfikatu w  książce adresowej. To połączenie może nie być bezpieczne. Skontaktuj się z Administratorem serwera". Natomiast na dolnym pasku ekranu dodatkowo pojawiają się napisy:"IMAP - Błąd fazy potwierdzania TLC. Istniejące połączenie zostało gwałtownie zamknięte przez zdalnego hosta", lub też " Nieważny certyfikat serwera (Nie znaleziono  wydawcy tego ciągu certyfikatów)".
Być może jest to problem banalny , dla mnie jednak stanowi  istotną przeszkodę w korzystaniu z posiadanej aplikacji.
Bardzo proszę o pomoc i przystępną podpowiedź jak rozwiązać ten problem, abym mógł w pełni z niej korzystać . Pozdrawiam.  juma41