Temat: Poczta z WP.PL pobiera się nieprawidłowo

Witam wszystkich na forum, jestem użytkownikiem programu The Bat od długiego czasu, konfigurację mam niezmienną od kilku lat ale od kilku tygodniu mam problem z kontami na wp.pl.
Generalnie program polega na tym, że The Bat pobiera nieprawidłowe wiadomości, np. na skrzynce jak się zaloguję online widzę, że przyszedł mail o godzinie 11:00 a program The Bat pobiera w to miejsce jakieś wiadomości z tej skrzynki np. z 2010 roku. Jak z poziomu The Bat wykasuję tę nieprawidłowo pobraną wiadomość to ze skrzynki online również ona znika. Zdarza się to zupełnie bez żadnego składu i ład dla mnie, np. potrafi pobrać 10 wiadomości pod rząd bez problemu ale kolejną 11-stą już pobiera błędnie. Jest to bardzo uciążliwe bo praktycznie muszę sprawdzać te wiadomości logując się przez przeglądarkę i z tego poziomu zarządzać pocztą.
W The Bat mam podpiętych kilkanaście kont (w tym 3 na wp.pl) i problem występuje na wszystkich trzech kontach na wp.pl, pozostałe skrzynki na o2, onecie, gmailu bez najmniejszych problemów.

Problem powstał sam z siebie bez mojej żadnej ingerencji w konfigurację czegokolwiek. Nawet chyba, żadnej aktualizacji nie instalowałem, po prostu któregoś dnia zaczął zaciągać stare wiadomości.
Próbowałem różnych kombinacji aby samemu naprawić ten problem, przeinstalowywałem the bat, rekonfigurowałem konta ale wszystko bez skutku.

Czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem i jest w stanie pomóc?

2 (edytowany przez lec 2016-09-26 14:06:06)

Odp: Poczta z WP.PL pobiera się nieprawidłowo

nie jesteś odosobniony, co prawda nie dotyczy to poczty wp, ale innej
oczywiście dotyczy to klienta bata

dziś otrzymałem maila, utworzonego 131004, odebranego dziś/powtarzam/ ale w nagłówku z data 160917,
z konta które zamknalem, to nie wszystko,
w kolumnie od "A" z trescia zupełnie z adesatem nie zwiazana

edit1

na web adresie wszystko jest ok

ed2

naprawiłem, wykasowalem konto z menu bata, wykasowałem plik przywiazny do tego konta w
użytkownicy/name/appdata/roaming/the bat/nazwa konta
i wszystko jest ok /widocznie się cos nadpisalo