Temat: Błąd wyświetlania zawartości email

Witam, od jakiegoś czasu zaczął wyskakiwać błąd. Dzieje się to tylko na koncie onet.pl, pozostałe konta wyświetlają emaile bez żadnych ostrzeżeń. Sytuacja ma miejsce w 90% otwieranych maili. Usuwałem skrzynkę i znów dodawałem, zmieniałem opcje, ale nic to nie daje. Może ktoś wie, co jest nie tak. Z góry dzięki

PunBB bbcode test

2

Odp: Błąd wyświetlania zawartości email

To ostrzeżenie na pewno nie pochodzi z The Bat! Podaj nieco więcej informacji o konfiguracji swojego programu pocztowego - wtedy można cokolwiek wnioskować.

3

Odp: Błąd wyświetlania zawartości email

Jakie dokładnie info chcesz? Poniżej inny zrzut ekranu
PunBB bbcode test

4

Odp: Błąd wyświetlania zawartości email

Obrazki niekoniecznie są tu potrzebne, podaj lepiej której wersji programu używasz i przede wszystkim jak masz ustawiony w konfiguracji podgląd wiadomości HTML: czy z wykorzystaniem własnej przeglądarki The Bat, czy systemowej (sekcja Podgląd / Edycja w konfiguracji programu). Z jakiej przeglądarki HTML korzystasz w systemie? Czy masz zainstalowaną jakąś blokadę reklam w przeglądarce - np. AdBlock?

5

Odp: Błąd wyświetlania zawartości email

The Bat! Professional Edition
Wersja 7.1.6.0 (Christmas Edition) (64-bit)
Przeglądarka Chrome z adblockiem

Zaznaczenie opcji: Użyj przeglądarki HTML programu The Bat! sprawia, że większość obrazków we wszystkich kontach się nie wczytuje.


PunBB bbcode test

6

Odp: Błąd wyświetlania zawartości email

W zasadzie wszystko wyjaśnia kombinacja AdBlock +Chrome. The Bat! nic nie może więcej zrobić w takiej konfiguracji. Może nowsze wersje programu z serii 8.9 mają zmodyfikowaną własną przeglądarkę HTML na tyle, że będziesz mógł z niej skorzystać i nie będą pojawiały się komunikaty o blokowaniu reklam - ale to musisz już wypróbować osobiście.