31

(3 odpowiedzi, napisanych The Bat! i oprogramowanie firm trzecich)

Sprawdź z najnowszą wersją. Ale zacznij pierw od Folder/Porządki w folderach
http://www.ritlabs.com/download/files3/ … 4-0-20.msi
http://www.ritlabs.com/download/files3/ … 4-0-20.msi
http://www.ritlabs.com/download/files3/ … 4-0-20.msi

Prościej: http://www.tweak-uac.com/

Czyżbyś odinstalowywał poprzednią wersję? Foldery i właściwe wpisy w rejestrze powinieneś mieć po poprzedniej instalacji, więc problemów nie powinno być. Może to wina viścianego UAC?

34

(8 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

koolzoli napisał/a:

Hej! Własnie stwierdzilem ze zobacze jak działa The Bat! bo chce zmienic program pocztowy a tu niemiła niespodzianka, ściągnełem najnowsze wersję thebat_home_3-85-03 okazuje sie The Bat jest płatny! Dlatego mam pytanie czy jest darmowy The Bat!?

Jeśli chcesz sprawdzić działanieTB!, pobierz normalną, pełną  wersję. Możesz jej używać AFAIR 30 dni. W zupełności starczy na przekonanie się, czy warto zapłacić. Program codziennie przypomni Ci ile dni jeszcze zostało.

35

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Joasiu,
proszę, tu: http://www.ritlabs.com/en/forum/read.ph … p;TID=5873 jest rozwiązanie. Trochę pracochłonne, ale działa.

Problem "się rozwiązał" - w wersji 4.0.16.2 działa zarówno ustawienie TB! jako domyślnego programu pocztowego jak i  wysyłanie np. z WinRAR "skompresuj i wyślij mailem" czy wysyłanie linków z FireFoxa. No i wróciło właściwe przypisanie plików *.eml i *. msg. W końcu ;-)

37

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

11jaceksz, a jaki system operacyjny? Czy typy plików masz właściwie przypisane w systemie? I jeszcze jedno - najprostszym sposobem na dołączenie załącznika jest drag&drop - zmniejszasz okno nowej wiadomości tak, aby nie zajmowało całego okna, odnajdujesz zdjęcie i upuszczasz na okno nowej wiadomości.

38

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Pamiętam tą wcześniejszą wersję, nie wołała o żadną rejestrację. Jesteś pewna, że w papierowej gazetce nie było żadnych dodatkowych wskazówek, numerów itp?

Przeglądałem wpisy na BugTraq, ale nic takiego jeszcze nie zgłoszono. Jak już zrobisz porządek i poprawną instalację, a problem się powtórzy, to daj znać ;-)

A starego odinstalowałeś? Czy startujesz może z opcją \minimize? Ustawienia powinny być zapisywane automatycznie przy wyjściu. AFAIR nie ma opcji "blokowania pasków/layoutu".