1

(9 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

Mimo rad nadal nie działa wtyczka antyspamowa (komunikat: "Brak zainstalowanych wtyczek z możliwością uczenia"), oraz nadal nakładka językowa nie sprawdza polskiej pisowni. Widocznie dla programu The Bat nie wszystko jest oczywiste, to tak jakbym kupił samochód bez kół lub kierownicy lub silnika...

2

(9 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

Tylko, że u mnie wówczas pojawia się komunikat: "Brak zainstalowanych wtyczek z możliwością uczenia." Instalowałem już AntispamSniper 1.8.0.8 w wersji darmowej. Czy koniecznie muszę instalować wersję płatną? Przecież obie wersję posiadają białą i czarną listę.
I druga sprawa: mam The Bat w wersji 4.0.18 z nakładką dla Polskiej wersji językowej. Wszystko jest więc po Polsku ale tworząc nową wiadomość każde słowo podkreśla mi na czerwono jako błędną pisownię. Sprawdziłem, że mam ustawione automatyczne sprawdzanie pisowni, ale w rozwijanej tam liście krajów nie widnieje u mnie POLSKA. Co więc jeszcze powinienem zainstalować?

3

(9 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

Dokładnie należy zrobić tak:
-zaznaczyć maila
-kliknąć u góry na "Specjalne"
-wybrać opcję "Klasyfikuj do śmieci" lub "Klasyfikuj do NIE-śmieci"
W ten sposób wtyczka antyspamowa nauczy się odróżniać spam.

4

(9 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

Witam, przeczytałem niemal wszystkie wątki dotyczące wtyczek antyspamowych w The Bat i przyznam się, że można się pogubić. Chciałbym dowiedzieć się jak można edytować ustawienia wtyczki, szczególnie wtedy gdy się pomyliła. Na przykład gdy uznała za spam maila który nim nie jest lub odwrotnie, przepuściła spam jako czysty mail. Czy nie byłoby prostrzym móc kliknąć na wybraną wiadomość prawym klawiszem myszki wybierając opcję "to nie jest spam" lub odwrotnie "to jest spam" a wtyczka by to zapamiętała.

OK, Już sobie poradziłem z tym kluczem rejestru. Na razie mam go na pulpicie ale zaraz skopiuję na inną partycję. Teraz tylko pytanie: jak archiwizować wszystkie moje foldery w The Bat? No i po tym formacie jak zrealizować pozostałe punkty aby wszystko działało jak obecnie?

Jeeeezu, a gdzie to jest ten "HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT\The Bat!" Można troche prościej? Proszę :-) No i jak się archiwizuje?.............

Witam, mam pytanie. Posiadm legalną wersję The Bat 3.99 zarejestrowaną na mnie ale niebawem muszę formatować dysk C. Nie pamiętam gdzie mam klucz produktu i czy wogóle jeszcze gdzieś go zapisywałem (raczej utraciłem go). Co powinienem zrobić aby po formatowaniu dysku móc cieszyć się nadal tą legalną wersją The Bat wraz z jej wszystkimi dotychczasowymi ustawieniami a mam tam wprowadzone aż 4 różne moje konta mailowe? Pozdrawiam, Marylek.