1

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam rozwiązanie, miałem ten sam problem i skutecznie został rozwiązany.:
Włącz Microsoft CryptoAPI

Innym sposobem rozwiązywania problemów jest aktualizacja do systemu szyfrowania firmy Microsoft. Podczas zmiany dostawcy kryptograficznego automatycznie tłumaczymy The Bat! używać bazy certyfikatów systemu, a tym samym wykluczać konflikty bazy danych.

Wdrożenie powyższego zadania jest bardzo proste: przejdź do „Właściwości” — « S / MIME i TLS »  iw bloku „Implementacja S / MIME i certyfikaty TLS”  zaznacz przedmiot Microsoft CryptoAPI.
Następnie kliknij „OK”  i ponownie uruchom program, aby zastosować nowe parametry.

Wszystkie te nieskomplikowane działania całkowicie zapobiegną dalszemu błędowi „Nieznany certyfikat CA”  w The Bat!

2

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

dołączam się do pytania, mam ten sam problem na stacjonarnym z Win7, ale co dziwniejsze na laptopie z Win10 ten problem nie występuje

3

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Bardzo dziękuję za info, pozostaje czekać. Pozdrowienia

4

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dziś zauważyłem problem - podczas wpisywania jakiegokolwiek tekstu, jeśli w jakimś słowie wystąpi litera "ą", to wpisanie jej (a więc prawy Alt+a) powoduje wykasowanie całego wcześniej wpisanego tekstu. Oprócz edytora wiadomości TheBat zjawisko nie występuje w innych programach - np. Word czy Notepad, przeglądarki internetowe. Nie potrafię znaleźć przyczyny. Ktoś może pomóc?
Komputer: Windows7 x64/ TheBat 8.7 x64

5

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

DamYan - TheBat zajmuje 599 MB, na dysku mam wolne 130 GB

6

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

DamYan - mam wersję 5.4. Niestety, tak samo zachowywała się na systemie XPProx32 (na moim kompie przed aktualizacją). Ale o dziwo - ta sama wersja TheBat działa doskonale na laptopie z systemem Win7HPx64. Więc nie rozumiem w czym rzecz - na laptopie tak, na stacjonarnym - nie. TheBat w żaden sposób nie mogę zamknąć - WYŁĄCZNIE poprzez ubicie procesu.

7

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Po co uruchamiać forum, jak tu nie ma nikogo, kto znałby się na programie TheBat?

8

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

System Win7 Ult+sp1x64,potwierdzam, mam to samo. Myślałem, że to wina antywirusa (miałem F-Secure), przeinstalowałem na na AVG i bez zmian, a na laptopie w tej samej konfiguracji chodzi elegancko. W czym może być problem, ktoś się na tym zna? Dodatkowo - przy starcie TheBat zużywa ponad 500 MB pamięci !