1

Temat: Przypomnieć sobie hasło?

Witam,

Mam taki problem, mam dwa komputery. W tym, od niedawna notebooka. Na jednym cieszę się z w pełni skonfigurowanwgo i działającego TheBat'a. A na drugim, nie wiem czy podczas odtwarzania kopii bezpieczenstwa czy kiedy indziej...Walło mi się hasło, na jednym z kont. I najgorszę, że na tym najważniejszym.

Czy jest jakiś posob na odzyskanie hasła z komputera stacjonarnego?

I jak wygląda licencja wesji przenośnej programu The Bat?
Czy odtwarza on kopię bezpieczeństwa?

Wolałbym jednak odzyskać hasło w normalnym The Bat...A czekać 5dni nie mogę...O to chodzi, że nie.

Dodam jeszcze, że na skutek wypadku. Nie pamiętam tego hasła...

2

Odp: Przypomnieć sobie hasło?

Włącz sobie zapisy w dzienniku dla protokołu odbierania w tym koncie (Konfiguracja - Serwery - Zapis protokołu). Zrób komunikację z tego konta i w pliku będziesz miał hasło.

3 (edytowany przez Krauze 2007-09-27 22:33:54)

Odp: Przypomnieć sobie hasło?

Szczerze mowiac, dziekuje bardzo za pomoc. Jednak nic z tego nie rozumiem, nie widze tych opcji.

Czy moglbys opisac dokladnie kroki wedlug ktorych powinnienm postepowac?

Dziekuje za pomoc,

Już się kapłem. Człowiek taki ciemny...

4

Odp: Przypomnieć sobie hasło?

W takim razie łopatologicznie:
Podświetlasz nazwę feralnego konta
Naciskasz Alt + Enter i otwierają ci się właściwości konta (lub prawy przycisk myszy i wybierasz ostatnią pozycję - Właciwości)
Rozwijasz plus z lewej strony pozycji Serwery (jeśli nie jest rozwinięta)
Jesteś w Zapis protokołu: zaznaczasz checkbox przy pozycji Protokół pobierania - możesz wskazać nazwę i położenie pliku logu dziennika.
Potwierdź i spróbuj odebrać wiadomości z tego konta. W pliku logu jedną z pierwszych pozycji będzie komenda PASS i obok niej zapisane w konfiguracji konta hasło.