Temat: Zmiana 2.10 na 3.62 + tablica powiadomień

Korzystam z wersji 2.10.01 TheBat!, która robi się bardzo leciwa. Może ktoś podać procedurę przenosin poczty i ustawień do wersji 3.62? Testowałem nowy program na wirtualnej maszynie, ale import maili nigdy do końca mi się nie udał (błędy access violation i chaos w mejlach hmm ). Zanim zwalę winę na TheBat! chciałbym się dowiedzieć, jak najlepiej wykonać taką aktualizację.

PS. Czy tablicę powiadomień w wersji 3.62 można zmienić wizualnie (oprogramowanie firm trzecich, skóry, szablony, ustawienia w rejestrze)? cool

2

Odp: Zmiana 2.10 na 3.62 + tablica powiadomień

middore napisał/a:

Korzystam z wersji 2.10.01 TheBat!, która robi się bardzo leciwa. Może ktoś podać procedurę przenosin poczty i ustawień do wersji 3.62? Testowałem nowy program na wirtualnej maszynie, ale import maili nigdy do końca mi się nie udał (błędy access violation i chaos w mejlach hmm ). Zanim zwalę winę na TheBat! chciałbym się dowiedzieć, jak najlepiej wykonać taką aktualizację.

Ja robiłem głównie 'na żywca'  -czyli nadinstalowywałem nowszą wersję na starszą. Jak dotąd bez strat. Ale sugeruję przed taką operacją wykonać kopię z poziomu samego TB! plus eksport maili z 2.xx do formatu unixa - w razie czego zawsze będzie można zaimportować do nowszej.

middore napisał/a:

PS. Czy tablicę powiadomień w wersji 3.62 można zmienić wizualnie (oprogramowanie firm trzecich, skóry, szablony, ustawienia w rejestrze)? cool

Skoro - jak piszesz - testowałeś 3.62, to zapewne obejrzałeś opcje | konfiguracja | wyświetlanie wiadomości -- tablica informacyjna