1

Temat: bat 9 cena!

The Bat! Professional___________________________________________________  €59.95"                                                           
The Bat! Home_________________________________________________________ €47.95"
Uaktualnienie z wcześniejszych wersji The Bat! Professional do najnowszej wersji___€44.95"
Uaktualnienie z wcześniejszych wersji The Bat! Home do najnowszej wersji________ €35.95"
Uaktualnienie Home do Pro________________________________________________€29.95"

2

Odp: bat 9 cena!

Moim zdaniem, program w wersji 9 nie nadaje się kompletnie do użytku ze względu na liczne błędy. Nie jest on jeszcze ostatecznie dopracowany i dopiero jest w fazie "alfa". Zatem poczekajmy. Cena jest chyba taka sama jak przy wcześniejszych wersjach.

To co budzi moją irytację, to tzw. nowoczesny interfejs - czyli wstążki znane np. z produktów MS Office. Autorzy wprawdzie piszą o możliwości wyłączenia  tego "ulepszenia", ale chyba mają na myśli możliwość chwilowego ukrywania. Tego rodzaju zmiany prowadzą raczej do spowolnienia obsługi programu w porównaniu z obsługą za pomocą klasycznego rozwijanego menu.

Ponoć został zmieniony cały kod programu i zoptymalizowano niektóre funkcje,ale jeszcze tego nie widać.

3

Odp: bat 9 cena!

Skąd można pobrać tę alfę?

4

Odp: bat 9 cena!

Zacytuję to co napisał Maxim Masiutin:

[!] This alpha version does not yet read old layout configuration (tbuser.def)
[!] This alpha version requires a key for The Bat! version 9 in order to run. It will not run with version 8 key unless in the "evaluation" mode, if any.
[!] This alpha has larger .exe file, but it will be smaller in the release
[!] This alpha demonstrates the new UI (Ribbons by default, but you can change to classic ("menu") instead in the Options -> Preferences -> Other options. When using the "Classic Menu" UI mode, you can disable skins by uncheking the "Use Skins" checkbox. When the skins are used (default), a skin can be changed in the "Options".
[!] This alpha has lots of UI images missing

The Bat! 9.0.0.1 (ALPHA) is available at
https://www.ritlabs.com/download/files3 … 001-32.rar
https://www.ritlabs.com/download/files3 … 001-64.rar

5

Odp: bat 9 cena!

tak jak chętnie podmieniałem thebat64.exe z wersji 8, tak z wersji 9 tego nie zrobilem mając na uwadze wypowiedzi użytkowników na forum batboard.net i tbbeta.

6

Odp: bat 9 cena!

Dzięki. Wydaje się, że rzeczywiście bezpieczniej poczekać.

7

Odp: bat 9 cena!

Ritlabs, SRL rozpoczyna sprzedaż licencji dla The Bat! v9.  https://www.ritlabs.com/pl/news/7247/

8

Odp: bat 9 cena!

ritlabs bierze przykład z ms, sprzedaz wg komunikatu rozpoczeli 190603, a dzis mamy 191003, czyli minęły 3 miesiace, a do dyspozycji jest wersja 9 0 0 2-alfa

9

Odp: bat 9 cena!

A ja dla równości powiem, że mam 9 od kilku dni i działa bardzo stabilnie smile
Wszystkie ustawienia filtrowanie, które nie koniecznie działały w poprzedniej wersji tutaj śmigają aż miło.
Wstążki faktycznie są - nie znalazłem jeszcze gdzie to zmienić i czy w ogóle się da. Nie wpływają one jednak na prędkość działania poczty.
Tak na prawdę to wg mnie trzeba samemu popróbować.
Ja używam 6 kont mailowych - w sumie około 50k wiadomości.

10

Odp: bat 9 cena!

Instalowałem wszystkie kolejne wersje alfa i beta 9, a obecnie używam "pełnej" wersji (wg autorów) 9.0.6 (z poprawką 9.0.6.1). Na stabilność w tej chwili nie mogę narzekać, ale wiele rzeczy jeszcze nie działa (np. nie działa konfigurator pasków narzędziowych). Wstążki zniknęły z interfejsu w którejś z wersji alfa - zatem z jakiej wersji korzystasz, że są one dostępne?