Temat: Czy można używać w szablonach html-u ?

Jak w temacie, czy mogę użyć w szablonei wiadomości dla danego konta znaczników html ?

2

Odp: Czy można używać w szablonach html-u ?

Możesz tylko wynik jaki chcesz osiągnąć AFAIK nie dasz rady osiągnąć. wink

Odp: Czy można używać w szablonach html-u ?

Spontan25 napisał/a:

Jak w temacie, czy mogę użyć w szablonei wiadomości dla danego konta znaczników html ?

Chodzi Ci o korzystanie z szablonów dodających elementy w formacie html? Niestety, szablony mogą być wyłącznie tekstem (nie oddziaływują na "niższy" poziom, czyli zawartości htmla). Próbowałem ugryźć problem z wielu stron i jedyne, do czego doszedłem - nie pierwszy - to modyfikacja wiadomości za pomocą filtra. Rezultaty są jednak nędzne, ograniczone i bez większego sensu...

4

Odp: Czy można używać w szablonach html-u ?

a czy jest chociaz taka możliwość, zeby za pomoca jakiegoś makra lub szablony wrzucić np. tło do wiadomości z obrazka (kafelki) ? Tak jak wstawiam ręcznie do wiadomosci html w The Bacie tyko, zeby było automatycznie?

Odp: Czy można używać w szablonach html-u ?

e-nighthawk napisał/a:

a czy jest chociaz taka możliwość, zeby za pomoca jakiegoś makra lub szablony wrzucić np. tło do wiadomości z obrazka (kafelki) ? Tak jak wstawiam ręcznie do wiadomosci html w The Bacie tyko, zeby było automatycznie?

Nie ma takiej możliwości, poza filtrem eksportująco-importującym, ale jest to rozwiązanie niezbyt wygodne (a właściwie bez sensu). Niestety, pozostaje praca ręczna.