Temat: Hotmail na the Bat

Czesc

Mam problem z ustawieniem poczty @hotmail.com na The Bacie i nie wiem jak to ustawic ? . Sprawdzilem na www , probowalem wpisywac serwery na pale i nei dziala . Jezeli ktos mial taki sam problem i rozwiazal toto to bylbym wdzieczny za porade .

2

Odp: Hotmail na the Bat

es_kol_ta napisał/a:

Sprawdzilem na www , probowalem wpisywac serwery na pale...

Może podziel się z nami wynikami swojego sprawdzania, przecież z tak podanej informacji nic nie można wywnioskować. Jeśli ten "Hotmail" korzysta z normalnych serwerów POP3/IMAP i SMTP to nie widzę problemu, ale obawiam się, że tak nie jest.

3

Odp: Hotmail na the Bat

Witam

Wiec tak , najpierw probowalem sie dogrzebac na stronie msn do ustawien poczty i nazw serwerow. Nie znalazlem . Wiec zaczalem ustawiac na chybil trafil . probowalem
msn.com
pop.msn.com
pop3.msn.com
hotmail.com
pop.hotmail com

podobnie z smtp ale bez skutku . jedyne co zauwazylem to to ze przy serwerze msn.com dluzej myslal ( jakby chcial a nie mogl ) - ale to mogl byc zbieg okolicznosci .


Wlasnie tez sie obawiam ze to ma jakies nie normalne serwery

Pozdro

4

Odp: Hotmail na the Bat

es_kol_ta napisał/a:

Wiec zaczalem ustawiac na chybil trafil

Taka taktyka jest skuteczna jedynie w Totolotku. Zamiast tego powinieneś użyć wyszukiwarki i wtedy znalazłbyś odpowiedź dlaczego w "normalny" sposób nie jest możliwa obsługa serwisu Hotmail. Znalazłem jednak bezpłatny program o nazwie "Hotmail Popper" (http://www.boolean.ca/hotpop/) - być może przy jego pomocy uda Ci się skorzystać z The Bat!.