1 (edytowany przez zanik 2007-02-01 16:46:03)

Temat: Załączniki w jednym widoku a nie jako zakładki - czy ktos wie....

Jak zrobić aby the Bat wyświetlał załączniki na jedej zakładce (np. tekst + zdjecia, tak jak w MS Outlook Express). Denerwuje mnie, że każdy .jpg załączony w liście jest na osobnej zakładce.

2

Odp: Załączniki w jednym widoku a nie jako zakładki - czy ktos wie....

Wygląd > Załączone pliki
i sobie wyvbierasz co chcesz

W podręczniku polecam:
Obsługa listy wiadomości > Podgląd i otwieranie załączonych plików

3

Odp: Załączniki w jednym widoku a nie jako zakładki - czy ktos wie....

przeczytałem podrecznik i przejrzałem dokładnie polecenie menu "Wygląd > Załączone pliki ".
Nadal nie mogę sobie poradzić z załącznikami typu jpg i gif w e-mailu.  Nadal wyświetlają mi się jako zakładki. W podręczniku tez nic nie znalazłem oprócz tekstu poniżej. Czyżby program nie oferował tak banalnej opcji???

"Niektóre załączniki The Bat! może otworzyć sam. Są to pliki tekstowe, pliki HTML i RTF, obrazki w formatach JPG, GIF, PNG itp. Otwarcie i podgląd takiego załącznika odbywa się automatycznie po wyborze zakładki z nazwą pliku - po obecności zakładki można stwierdzić, że załącznik da się obejrzeć bezpośrednio w oknie podglądu. "

4

Odp: Załączniki w jednym widoku a nie jako zakładki - czy ktos wie....

zanik napisał/a:

Nadal nie mogę sobie poradzić z załącznikami typu jpg i gif w e-mailu.  Nadal wyświetlają mi się jako zakładki.

Obrazki będą się pojawiać w głównej treści wiadomości tylko wtedy, gdy jest ona w formacie HTML i gdy załączniki zostały prawidłowo dopisane do kodu HTML. W pozostałych przypadkach obrazki będą występowały tylko na odrębnych zakładkach. Nie wiem jak działa to w OE, ale sądzę, że również dotyczy to tylko wiadomości w HTML.