Temat: Podpinanie menu etykiet i kolorów do paska narzędziowego

Zainstalowałem najnowszą wersję ( The Bat! 9.2.2), w poprzedniej The Bat! 9.1.18 miałem możliwość wyciągnięcia do paska narzędziowego rozwijanej listy etykiet oraz kolorów (to samo co jest przy wiadomości w menu kontekstowym). Ktoś wie jak to przywrócić? Na liście wyboru przy dostosowywania paska zniknęło sad

Wiem, że można podpiąć Więcej etykiet... oraz Zarządzanie kolorami... ale nie o to mi chodzi, chcę aby mi się od razu rozwijało.

Z ciekawostek, to co odkryłem to jest możliwość przeciągnięcia do paska narzędziowego listy zestawów folderów (domyślnie pod oknem drzewa folderów), co przyspieszyło mi klikanie przy zmianach kontekstu. Nie wiem czy to było wcześniej, ale fajne smile

2

Odp: Podpinanie menu etykiet i kolorów do paska narzędziowego

W tej samej wersji co Twoja znalazłem żądane przez Ciebie ustawienia przycisków paska narzędziowego. Dla rozwijanych etykiet jest to pozycja MsgTags, natomiast dla kolorów jest to (kolory wiadomości). Obydwie znajdują się w środkowej kolumnie panelu modyfikacji interfejsu, w grupie Wszyskie operacje | Kontrolki wiadomości.

3

Odp: Podpinanie menu etykiet i kolorów do paska narzędziowego

Też to już znalazłem, ale to co podałeś powoduje, że wyświetlają się horyzontalnie wszystkie etykiety / kolory.
Natomiast w poprzednich wersjach była jeszcze trzecia wersja - w postaci rozwijanego menu w pionie po kliknięciu trójkącika przy nazwie, tak jak jest to w menu kontekstowym. Przy większej ilości etykiet/kolorów zaburza mi to estetykę, bo mam kolorową choinkę w pasku narzędziowym. smile Wolę to ukryte, niż na wierzchu.

Na ten moment dorobiłem sobie skrót do zarządzania etykietami/kolorami i jakoś idzie, chociaż się przyzwyczaiłem do tego menu rozwijanego smile

Dzięki za odpowiedź. smile