Temat: Format dysku C... co dalej z legalną wersją The Bat! ?

Witam, mam pytanie. Posiadm legalną wersję The Bat 3.99 zarejestrowaną na mnie ale niebawem muszę formatować dysk C. Nie pamiętam gdzie mam klucz produktu i czy wogóle jeszcze gdzieś go zapisywałem (raczej utraciłem go). Co powinienem zrobić aby po formatowaniu dysku móc cieszyć się nadal tą legalną wersją The Bat wraz z jej wszystkimi dotychczasowymi ustawieniami a mam tam wprowadzone aż 4 różne moje konta mailowe? Pozdrawiam, Marylek.

2

Odp: Format dysku C... co dalej z legalną wersją The Bat! ?

1. Wyeksportować klucz rejestru HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT\The Bat!
2. Zarchiwizować wszelkie foldery TB. I zgrać w bezpieczne miejsce. Należy zapamiętać ścieżki folderów.
3. Format.
4. Odtworzenie układu folderów z archiwum
5. Import klucza rejestru
6. Wszystko powinno działać

3

Odp: Format dysku C... co dalej z legalną wersją The Bat! ?

Jeeeezu, a gdzie to jest ten "HKEY_CURRENT_USER\Software\RIT\The Bat!" Można troche prościej? Proszę :-) No i jak się archiwizuje?.............

4

Odp: Format dysku C... co dalej z legalną wersją The Bat! ?

OK, Już sobie poradziłem z tym kluczem rejestru. Na razie mam go na pulpicie ale zaraz skopiuję na inną partycję. Teraz tylko pytanie: jak archiwizować wszystkie moje foldery w The Bat? No i po tym formacie jak zrealizować pozostałe punkty aby wszystko działało jak obecnie?

5

Odp: Format dysku C... co dalej z legalną wersją The Bat! ?

W celu archiwizacji należy posiadać program archiwizujący ;P Do programów archiwizujących zalicza się między innymi WinRar, WinZip, 7Zip i wiele innych. Jak pakować foldery na 100% jest napisane w instrukcji do tych programów, a że każdy ma inny układ menu i inaczej można w nim spakować folder to ja nie mam pary by powtarzać podręcznik.

Wszystko oczywiście musisz przegrać w bezpieczne miejsce. Jeżeli folder z bazą wiadomości leży w %APPDATA% to musisz po ponownej instalacji systemu zachować nazwę kont użytkownika by ścieżki były identyczne!