Temat: Jak odzyskać wiadomości po reinstalacji systemu?

Witam.

Mam problem bo padł mi system i po reinstalacji straciłem wszystkie wiadomości i ustawienia. Na  nieszczęście nie miałem kopi zapasowej THEBAT!. Czy jest mozliwość odzyskania ustawień i wiadomości z plików w katalogu programu?

Odp: Jak odzyskać wiadomości po reinstalacji systemu?

Jeśli masz folder z The Batem sprzed awarii, to wystarczy, że utworzysz konta o nazwach starych kont (noszące odpowiednie nazwy w katalogu "ścieżka do TB!\MAIL\"). Praktycznie wszystko powinieneś odzyskać błyskawicznie i bez żadnego problemu.

Ręcznie niestety musisz skonfigurować sobie wszystkie ustawienia główne programu w "Opcje / Konfiguracja".

3 (edytowany przez kristof76 2005-12-02 15:07:54)

Odp: Jak odzyskać wiadomości po reinstalacji systemu?

w katalogu THEBAT! mam foldery o nazwach wcześniejszych kont. Zajmują one po kilkaset MB. Jednak po utworzeniu na nowo kont o takich samych nazwach program nie widzi starych wiadomości sad. Coś robię nie tak?
Może jest jakaś inna możliwość?

4

Odp: Jak odzyskać wiadomości po reinstalacji systemu?

kristof76 napisał/a:

w katalogu THEBAT! mam foldery o nazwach wcześniejszych kont.

Domyślnie katalogi kont powinny znajdować się w katalogu ...\The Bat!\Mail, lecz prawdopodobnie masz zdefiniowane inną ścieżkę niż domyślna. Sprawdź w konfiguracji programu w sekcji System jaki masz ustawiony główny katalog i zmień go w razie potrzeby. Możesz także wskazywać katalogi oddzielnie dla każdego konta (robisz to na panelu właściwości danego konta w sekcji Pliki i katalogi, wskazując tam katalog macierzysty).