1

Temat: Odzyskanie wiadomości

Przed formatowaniem dysku i reinstalacją Windowsa 7 zrobiłem kopie zapasową wiadomości. Prawdopodobnie zrobiłem to w taki oto sposób: Tool/Import Messages. Otrzymałem plik .tbk wielkości ok 800 MB, ale teraz w żaden możliwy sposób nie mogę do przywrócić. Wcześniej miałem zainstalowaną wersję 4.xx dokładnie nie pamiętam. Teraz do wersji 5.xx i 4.xx nadal nie idzie. Czy można w jakiś sposób to przywrócić?

2 (edytowany przez Jerzy Kostowski 2014-05-22 12:37:46)

Odp: Odzyskanie wiadomości

Szkoda, że brak odpowiedzi w tym wątku, bo mam podobny problem spowodowany przez własną niewiedzę o The Bat!

Przed ponownym wgraniem Windows XP zrobiłem 2 kopie zapasowe (powstały pliki TBK) programu The Bat! 3.99 (z czasopisma Komputer Świat z 2007 r.) i skopiowałem z dysku to, co się dało. Niestety, po reinstalacji systemu i wgraniu The Bat! 3.99 otworzyła się tylko część kont. Inne w poszczególnych folderach pokazywały wartość 0.

Myślałem, że straciłem bezpowrotnie pocztę z kilku lat. Tak prawdopodobnie jest. Jednak mimo że The Bat! w zagubionych kontach nie pokazuje wiadomości, to fizycznie je ma. Na jednym z zagubionych kont pojawia się komunikat, gdy chcę je otworzyć, że folder zbliża się do 2 GB. jednocześnie nie mam jak skopiować niepotrzebnych z niego maili, ponieważ The Bat! ih nie widzi. No i kółko się zamyka!

Jednak wierzę, że ktoś miał podobny problem z The Bat! i go pomyślnie rozwiązał, więc podzieli się informacją.