Temat: Problemy z kodowaniem po aktualizacji

Najnowsza aktualizacja: thebat_64_8-2-8, dostępna od kilku godzin i już dostaję informacje od adresatów, że "krzaczy". Na razie zgłaszają problem z literą ł, ale może będzie więcej.

Pozdrawiam pogodnie - Meszuge

2

Odp: Problemy z kodowaniem po aktualizacji

Wersja 8.5.2.
Kolejna aktualizacja i nowe kłopoty. Tym razem z literą "ź", a właściwie nie tyle z nią samą, co... W każdym razie tak wygląda słowo "źdźbło": Ź0064źbło. A to "rzeźbiarz": Rz0065źbiarz. I tak za każdym razem - gdy wpisuję literę "ź" to litera przed nią zmienia się w jakiś dziwny ciąg znaków.

Ma ktoś z Was jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić?

3

miałem i mam ten problem, ale wybrałem w formacie tekstu /na dolnym pasku/ "prosty tekst MicroEd.

ritalbs przypomina mnie ms w gorszym wydaniu, co jedno naprawią to dwa następne sp...

4

Wybór edytora MicroEd jest chyba najlepszym lekarstwem na ten przypadek. Zgłosiłem błąd autorom programu, ale oni mają swoją politykę poprawek...

5 (edytowany przez Meszuge 2018-07-08 16:06:04)

Dziś pojawiła się nowa wersja, 8.5.4. Błędy opisane wyżej jak były tak są, a dodatkowo z okna nowej wiadomości (i odpowiedzi też) zniknęły paski formatowania HTML. No, owszem, można je przywrócić w Widoku, ale... :-(

EDT 08.07.2018
Kolejna wersja, 8.5.6 - oba wyżej wymienione błędy występują nadal.