Temat: Zakładki listy wiadomości - jak zamknać wszystkie na raz

Bardzo intensywnie używam zakładek listy wiadomości (screen w linku)
https://zapodaj.net/92573a45ebaaa.jpg.html

czy jest jakiś sposób (prócz restartu TheBata!) by je zamknąć wszystkie na raz.
W czasie pracy po 10 min mam pełen pasek i muszę je ręcznie kasował klikając po kolei w malutkie pola zamknij.

Czy jest jakiś prostszy sposób?
Z góry pięknie dziękuję  smile

2

Odp: Zakładki listy wiadomości - jak zamknać wszystkie na raz

Jeżeli chcesz włączać zakładki na zasadzie zero-jedynkowej (są wszystkie lub nie ma żadnej), powinieneś użyć opcji Pokaż zakładki listy wiadomości z menu głównego Środowisko | Zakładki listy wiadomości lub z menu kontekstowego na zakładce. Innej możliwości nie widzę.

3

Odp: Zakładki listy wiadomości - jak zamknać wszystkie na raz

Z zakładek korzystam cały czas i w ciągu 10 min pracy wyczerpuje mi się szerokość monitora tyle unikalnych zakładek dodaję by szybciej filtrować maila nad którymi aktualnie pracuję. Zakładki szybko tracą u mnie aktualności a że szybko ich przybywa muszę ręcznie zamykać te stare (lub restartować TheBata!) by mieć pasek zakładek na czysto.
Czy dobrze rozumiem że nie ma funkcji pozwalającej na zamknięcie wszystkich otwartych zakładek na raz ?
Pięknie dziękuje za pomoc wink

4

Odp: Zakładki listy wiadomości - jak zamknać wszystkie na raz

Przejrzałem wszystkie funkcje związane z zakładkami listy wiadomości i niestety - nie ma wśród nich opcji zamykającej wszystkie zakładki. Można zamknąć tylko zakładkę bieżącą, ale przecież nie o to Ci chodzi.

5

Odp: Zakładki listy wiadomości - jak zamknać wszystkie na raz

Pięknie dziękuję czekam więc na kolejne updaty The Bata może programiści to kiedyś zaimplikują w kod ;;)

6

Odp: Zakładki listy wiadomości - jak zamknać wszystkie na raz

Cierpliwość popłaca, ponieważ w wersji beta 9.3.1.3 pojawiło się polecenie zamknięcia wszystkich zakładek listy wiadomości, które zostały utworzone w wyniku przeszukiwania listy. Polecenie jest dostępne zarówno z głównego menu, jak i z menu kontekstowego spisu otwartych zakładek. Jeszcze nie ma polskiego tłumaczenia i dlatego nazywa się to Close all search tabs.