1

Temat: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

Jak już gdzieś pisałem od kilku lat używam bata i chwalę sobie jego działanie. Czasami lepsze czasami gorsze ale lubię go cholernie.
Zacząłem się jednak zastanawiać jak można przyspieszyć pracę, ulepszyć. Poprzez jakie dodatki do programu?
Ja aktualnie używam 4 kont mailowych.
1. ca 30k wiadomości
2. ca 25k wiadomości
3 i 4 ca 15k wiadomości.

1 i 2 maila firmowe, 3 i 4 prywatne.

Podzielcie się tym co używacie, a gwarantuję, że przyda się to nie tylko mnie smile

2

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

Naprawdę nikt nic nie używa smile
Jakieś reguły wiadomości, filtry antyspamowe, przyspieszacze smile

3

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

No haloo.
Tracę nadzieję smile Nikt naprawdę nic? A może nie chcecie się chwalić bo niby za dobre i za "mondre".
No Janusze smile Piszemy smile

4

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

Ja oprócz filtrowania wiadomość to nic nie używam. Wychodzę z założenia, że im więcej udziwnień tym łatwiej wysadzić program smile

5

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

Mirao napisał/a:

Ja oprócz filtrowania wiadomość to nic nie używam. Wychodzę z założenia, że im więcej udziwnień tym łatwiej wysadzić program smile

Ja podobnie.

6

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

No tak, ale jak widzę ludzie mają pokolorowane konta, zakładki itp. smile
Pytam, bo lubię potestować rózne elementy o istnieniu, których nie wiedziałem smile

7

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

Jak tak patrzę to są screeny z pokolorowanymi wiadomościami. Wiem że ten program ma moc, ale ja w nim raczkuje. Używam podstaw. Filtrowanie wiadomości mam ale może jest coś więcej co warto mieć. Chętnie poczytam.

8

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

Filtry i układ folderów to bardzo indywidualna sprawa, a jeśli chodzi o wtyczki to obecnie naprawdę przydaje się AntispamSniper (no, może jeszcze XMP - ale nie jest już rozwijana przez autora, który wycofał się z jej udostępniania). Kolorowanie folderów, automatyczne sortowanie wiadomości do folderów archiwalnych po upływie określonego czasu i inne tego rodzaju operacje są dość szczegółowo opisane w polskim podręczniku. Wersja w formacie PDF dla The Bat! 8.8 jest dostępna do pobrania - adres jest na forum.

9

Odp: Jakie wtyczki, makra, filtry macie poinstalowane w the bat.

kolorowanie mnie nie bawi, chociaż czasem się przydaje. Ale filtrowanie i automatyczne odpowiedzi wg zdefiniowanych reguł i szablonów,  to super sprawa.  Tak samo szablony z gotowymi tekstami odpowiedzi wywoływane skrótami klawiaturowymi.  Oszczędzają mnóstwo czasu. Jakoś nie wyobrażam sobie pracy bez nich. Tych możliwości  samym bacie jest tyle, że dodatkowe wtyczki były dla mnie zbędne. Tylko antispamsniper sie ostał.