1 (edytowany przez lonekb 2020-04-18 15:30:34)

Temat: oryginały wiadomości przekształcane są w kopie roboczą

Witam wszystkich(to mój pierwszy post).

Po otwarciu w programie the bat niektórych wiadomości z folderu "Odebrane " (skrzynka na WP ,protokół IMAP) wiadomość otrzymuje natychmiast status "Kopia Robocza"(bez linków,załączników). Po zalogowaniu przez przeglądarkę na serwerze brak oryginału wiadomości jest tylko ta kopia w folderze "odebrane" z oznaczeniem nadawca ja - odbiorca ja.
Problem jest duży bo tracę załączniki i  linki z oryginałów.

pozdrawiam

2

Odp: oryginały wiadomości przekształcane są w kopie roboczą

lonekb napisał/a:

Witam wszystkich(to mój pierwszy post).

Po otwarciu w programie the bat niektórych wiadomości z folderu "Odebrane " (skrzynka na WP ,protokół IMAP) wiadomość otrzymuje natychmiast status "Kopia Robocza"(bez linków,załączników). Po zalogowaniu przez przeglądarkę na serwerze brak oryginału wiadomości jest tylko ta kopia w folderze "odebrane" z oznaczeniem nadawca ja - odbiorca ja.
Problem jest duży bo tracę załączniki i  linki z oryginałów.

pozdrawiam


Odpowiem sobie i może jeszcze komuś to się przyda
Jeżeli w the bat zaparkujemy wiadomość to wówczas w podglądzie przez www widzimy wiadomość ze statusem "kopia robocza" i z tej pozycji(web) nie widzimy załączników i brak jest aktywnych linków.
To jest jak myślę błąd programu ponieważ po zaparkowaniu wiadomości tracimy tak naprawdę dostęp do oryginału z innych miejsc.
Rozwiązanie: Aby uzyskać ponownie pełen dostęp do pliku trzeba w the bat od parkować wiadomość.