Dobra robota - dzięki. :-)

2

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Bat (wersja 10.5.2) obsługuje kilka kont pocztowych. W każdym z nich szablon nowej wiadomości wygląda tak: Miasto, %Date i jest wyrównany do prawej (co chyba oczywiste). W oknie nowej wiadomości ten tekst jest zawsze wyrównany do lewej strony. Na próbę ustawiłem w szablonie wyśrodkowanie i jest to samo - w oknie nowej wiadomości tekst wyrównany jest do lewej.

W poprzednich wersjach programu czegoś takiego nie było. Tym razem to nowa, czysta instalacja na nowym systemie i takie problemy. Jakiś pomysł ma ktoś może na ten błąd?

3

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

lec napisał/a:

instalowałeś jedną wersję z automatyczną aktualizacją drugą bez i poprzedniej dobrze nie odinstalowałeś

Bardzo możliwe. Odinstalowałem wszystko, wyczyściłem rejestr (odinstalowanie programu nie usunęło z rejestru wielu wpisów) i teraz działa i hula aż miło.

4

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Robi się coraz ciekawiej. Postanowiłem zrobić, jak Ty, to znaczy najpierw odinstalować starą wersję, jakakolwiek by ona była. Panel sterowania - Programy i funkcje i tam Odinstaluj. Po chwili The Bat zniknął z tej listy.
Na wszelki wypadek kliknąłem po restarcie kompa w ikonę odinstalowanego The Bata i... uruchomił się i działa bez problemów.

No, dobra. Zainstalowałem 10.5 z automatycznymi aktualizacjami. Instalacja poszła gładko. Pomoc - O programie - mam wersję 10.5.0. To teraz restart programu, znowu Pomoc - O programie - mam wersję 10.3.3.3.

Nie ma chyba sensu wspominać, że już jakiś czas temu instalowałem aktualizację 10.4.0.1.

To jeszcze raz od początku. Odinstalowałem program. Zainstalowałem 10.5 bez automatycznych aktualizacji. Instalacja poszła gładko. Pomoc - O programie - mam wersję 10.5.0. Super! To teraz restart programu, znowu Pomoc - O programie - mam wersję 10.3.3.3.


Obawiam się, że to już przekracza moje możliwości rozumienia, co tu się dzieje. A ostatecznie zastanawiam się, że skoro mogę używać The Bat po odinstalowaniu The Bat, to po co go w ogóle instalować?

5

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Na wersji 10.3.3.3 zainstalować się nie chce. Natychmiast pojawiają się problemy i ostatecznie program można wyłączyć tylko przez Menadżera Zadań. Po ponownym włączeniu znowu jest stara wersja.
Komunikat:
Unsupported CEF version!

Expected libecef.dll version 117.1.5.0
Found libecef.dll version 103.0.12.0

Może chodzi o różnice między wersją z automatycznym lub ręcznym update?
Poeksperymentowałem, ale jednak nie. Właściwa wersja, ale po restarcie znowu jest 10.3.3.3, a nie 10.5.

6

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nowa wersja ma inny system plików. Oczywiście da się to obejść, ale nie jestem przekonany, czy naprawdę warto.

7

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nie mam zaptaszone: "Używaj starego interfejsu książki adresowej", a mimo to nie widzę, żadnej nowej wersji. Sądząc z Waszych opinii jest ona do d... ale chciałem choćby zobaczyć. :-)

8

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

lec napisał/a:

zastanawia mnie, skąd taka duża różnica w cenie upgrade pomiędzy sklepem w Polsce a stroną Ritalabs?

To na pewno wina Putina albo Tuska. :-)

9

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Zygmunt napisał/a:

Ale po co Ci karta kredytowa, przecież zakup za pomocą karty debetowej jest tak samo możliwy. Robiłem to wielokrotnie i nic nie sprawiało problemu.

Nie ma sensu aktualizować teraz do wersji 9, skoro jest już dostępna wersja 10.

Oczywiście. Tam zapewne jest błąd w opisie. Dzięki. :-)

10

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

A po polsku? Dla kogoś, kto nie ma kart kredytowych (jedynie debetowe) ani konta PayPal?

Tak wygląda jedna z ofert: https://softx.pl/program/the-bat-home-upgrade-36s   78 PLN za uaktualnienie do wersji... 9. Cytuję: "The Bat! Home Upgrade to aktualizacja programu The Bat! Home do najnowszej wersji 9.x".