1

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nie mam pojęcia, czy coś takiego jest bezpieczne. Nigdy w życiu nie widziałem w żadnej wersji The Bat! skrzynek "wszystkie" i "ważne".  Może to to coś z webmaila, co odwzorowało się przez IMAP?

2

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Podobała mi się ciemna wersja, ale szybko okazało się, że zbyt dużo z nią problemów. Szkoda. W sumie nie ma takiej skóry, z której byłbym w pełni zadowolony, ale może dobrze, że w ogóle jest jakiś wybór.

Mnie startuje w jakieś 2,7 sek. Jestem przekonany, że to nie kwestia wersji programu, ale zbyt dużej bazy starych wiadomości i za rzadko robionych porządków w folderach.

Dziś pojawiła się wersja 11.0.3. Na razie większych różnic nie wiedzę.

5

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Zygmunt napisał/a:

Menu Konfiguracja > Podgląd / Edycja > Klasyczna postać panelu podglądu

Słusznie prawisz. Już znalazłem, ale dzięki za podpowiedź.

A przy okazji - czy znaleźliście jakieś ciekawe funkcje, zmiany, czy coś takiego w wersji 11? Tak, wiem, że gdzieś na pewno jest taki wykaz, ale zapewne nie po polsku.

6

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Aktualizacja kupiona za coś ok. 127 PLN.   Problem z szablonami i wyrównaniem co prawej jakoś zniknął. Pojawiło się za to coś innego - w okienku podglądu wyświetla się komunikat w formie trzech przycisków: Odpowiedz, Przekieruj, Przeadresuj. Może nawet miałoby to jakiś sens, gdyby na górnej belce nie było tych samych poleceń i to więcej. Natomiast ta nowość zmniejsza pole podglądu wiadomości.  Macie jakiś pomysł, jak to wyłączyć?

7

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Kolejna wersja, 10.5.3 ale problem trwa nadal - data, według szablonu, zaplanowana po prawej, w oknie nowej wiadomości wyświetla się po lewej. I co z tym zrobić?

Zygmunt, jakbyś się jednak zdecydował, to daj znać i opisz zalety, proszę.

thomsen napisał/a:

Tak, teraz doczytałem na stronie Ritlabs że upgrade kosztuje bodajże coś koło 20 euro czy funtów.

U naszych widziałem upgrade za ok. 160 złotych: https://softx.pl/program/the-bat-profes … pgrade-41s  - za tyle, to... mowy nie ma!

Skoro nie działa, to widocznie musisz. Moja licencja jest ważna do wersji 10.999 więc z jedenastką też nie będzie działać. Ale z wydawaniem pieniędzy poczekam. Na opinie, na oceny, na krytykę...