1

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nie, nie mam na pokładzie pliku txt2html.regexps - sprawdzałem wyszukiwarką wewnętrzną Total Commandera na wszystkich dyskach. Nigdzie takiego pliku nie mam. Jedyny plik o takiej nazwie ale o innym rozszerzeniu znalazłem w nieużywanym edytorze html, KICIA. Plik Txt2html.scr.

2

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

IE, Firefox.

3

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Poprzednio 3.6x gdy to się porobiło, obecnie przeinstalowany na 3.98.34 i jak pisałem, bez zmian, czyli zle.

TXT.

Tak, wszystkich, po prostu nioe można klikać na linki, bo błędnie wpisany adres w polu adresowym przeglądarki. Dodaje absurdalne backslashe, i na końcu adresu jakiś kod z zerami i kropkami.

Link prawidłowy, widać w tekstach. Zresztą sytuacja trwa od wielu miesięcy bez zmian.

4

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Po kliknięciu na odnośnik umieszczony w mejlu, otwiera się przeglądarka ale z e złym adresem w polu adresowym, są dodawane dodatkowe kody i backslashe. Nie zapamiętuje również po zaznaczeniu tekstu, do schowka.

Przypuszczam, że przyczyna tkwi w jakimś gryzieniu się z inną aplikacją czy też ze sterownikiem do jakiegoś urządzenia. Do takiego wniosku skłania mnie znany fakt, że swego czasu np. w wordzie, nie działała prawidłowo kombinacja prawy_alt+a, a nie działała za sprawą sterownika do karty graficznej. Trzeba było coś zmieniać, w tej chwili szczegółów nie pamiętam.

Bo pierwsze kilka miesięcy Nietoperz działał prawidłowo. Dopiero po pewnym czasie tak się stało. Przeinstalowałem Nietoperza, likwidując nawet wszelkie poprzednie ślady po nim. tongue:-) Niestety, nowa instalacja, w dodatku wyższej wersji rónież niczego nie zmieniła, linki źle są otwierane, nie kopiuje także do schowka z tekstu mejla.

Jeśli idzie a sterowniki, to podejrzenie koncentruje się na oprogramowaniu do Canona Power Shota. Ale to podejrzenie niczym, poza skojarzeniem wyżej opisanym, nie poparte.

Czy ktoś z Państwa spotkał się z taką ułomnością Nietoperza? Szczególnie uciążliwe jest to praktycznie niemożliwe korzystanie z linków w tekstach mejli, trzeba ręcznie wklepywać do przeglądarki, co często skutkuje omyłkami. sad

--
Pozdrawiam
Adek