1

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam,

widzę że forum na umarciu ale może ktoś miał podobny problemik z TB i coś podziałał, otóż przeniosłem dziś dane na nowy komputer i niestety TB nie zapisuje wiadomości. Wyczyściłem cache, temp, zmieniłem uprawnienia itd itp zrobiłem co przyszło do głowy ale nic to, wciąż wyrzuca komunikat Nie można zachować listu (ścieżka do C:\\temp), właściwie dlaczego on chce w temp to zapisywać skoro ma ustawione macierzysty na innej partycji.

Jak?

Witam.

Małe pytanko do specjalistów od TB, jaki filtr/wtyczke/konfigurację dodać by TheBat nie pobierał mi wszystkich wiadomości z serwera tylko te, które są nieprzeczytane? Otóż na kontach w o2.pl mam średnio 2-3 tysiące wiadomości, dodając te konta do TB on pobiera mi te wszystkie wiadomości co trwa i zajmuje miejsce a później jeszcze trzeba w tym gąszczu przebierać. Ponadto często zaglądam na pocztę z innych komputerów i te wiadomości które przeczytam, nie chce by pobierał TheBat.

BTW jak włączyć ten pasek przewijający nowe wiadomości na pulpicie.

4

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Kiedy?

5

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam.

Wie ktos w jaki sposob w TheBat ustawic kolorowy podpis? Włączyłem obsługe HTML ale cały podpis jest jednolity. Chcę, żeby to było coś w stylu Allegro.pl, gdzie Nazwisko odpisującego i pozdrowienie są powiedzmy niebieskie a klauzula regulaminowa jest szara.

Przykładowo:


Pozdrowienia
Nazwisko imie

A tutaj dodatkowy teskt innym kolorem.

Zna ktos sposob? A moze inny program do poczty?