1

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Zygmunt napisał/a:

Można chyba polegać na tym co piszą autorzy programu

zaufa się, thx.

2

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

czy Bat jest calkowicie niezależny od plikow systemu, a dokładniej: czy w sprawach tls1.1/1.2, szyfrowania połączen oparty jest tylko na openssl? a więc, czy np. sciąganie maili, ktore musza dociagac grafike po https, odbywa się z udziałem tylko openssl?

ARKOM napisał/a:

Czy ktoś orientuje się gdzie jest do pobrania jakiś najbardziej aktualny podręcznik do The Bat w polskiej wersji.
Przy okazji czy już nie ma strony o The Bat i pozostało tylko samo forum?

nie taję, ze zatkalo mnie, gdy zobaczylem brak odp. od marca smile

4

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

po zalogowaniu do konta w systemie:

czy w the bat jest mozliwosc haslowego dostepu do calego programu/tozsamosci (jak w oe), czy jedynym haslem zabezpieczajacym jest haslo do wlasnego konta w systemie? - czyli bez wylogowania ze swojego konta w systemie
zostawiamy tbat na pozarcie kazdemu kto dojdzie do puplitu...
jakos nie widze mozliwosci zahaslowania konta uzytkownika w tbat... ale moze myle sie.
czegoś nie widze?

5

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

boro napisał/a:

[......]

dzieki, jakby co - pozwole sobie dopytac.

6

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

chomiq napisał/a:

Tu wg mojej skromnej wiedzy nie ma takiej mozliwosci ( chyba - ale moge sie mylic )

oczywiscie dzieki bardzo za odpowiedz, milo, ze znalazla sie litosciwa dusza i dziwne, ze nikt z weteranow, widac taki los prostych pytan, na drugi raz zapytam o skrypty w perlu smile

tak, to chodzi o mygate, problem tylko w tym, czy grupy via mygate nie beda dzialaly w nietoperzu gorzej niz w OExpressie, tzn czy tak samo wygodnie, bo moze i OE prostym jest mailerem, i prostym czytnikiem grup, to jednak i to, i to - dziala bez pudla w OE...

pozwol, ze dopytam o jeszcze trzy sprawy:

1.
czy mozna porecznie i latwo zrobic w nietoperzu kopie/archiwum USTAWIEN kont pocztowych (i dla grup takze), czyli wszelkie nazwy + nazwy serwerow pop3/smtp + porty? - chodzi o szybkie odtwarzanie  ich po nowej instalacji nietoperza.

oraz:

2.
w jakich katalogach (jak sie nazywaja, jaka sciezka dostepu) nietoperza sa wszystkie wpadajace do niego listy i  posty z grup?  - chodzi mi o to, by co jakis czas archiwizowac je na jakims dysku bocznym i potem, po  nowej instalacji nietoperza, po prostu przeniesc je do nowego nietoperza i znow miec cala poczte, bez sciagania  jej od nowa.

3.
(naprawde nikt nie wie), czy tak mocny mailer  nie moze - tuz po zainstalowaniu - zbierac poczty tylko od zadanej mu  daty? musi sciagnac mi cale gigabajty z calego konta, sprzed paru lat??  tak na 100% jest?

dzieki za pomoc smile

7

(6 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

przepraszam za banalne pytania, ale może w związku z tym odpowiedzi będą łatwe smile 
Kiedyś używałem TB, interesuje mnie, jak jest teraz w poniższych sprawach:

1.
czy możliwy jest  - a jeśli tak, to czy jest bezproblemowy - transport kont oraz zmagazynowanych w innym mailerze listow, a chodzi o:  outlook express --> TB.?


2.
czy możliwe jest  obsługiwanie przez TB grup dyskusyjnych?
tak, wiem, ze TB to nie czytnik, ale pytam, bowiem kiedys był dla TB plugin typu... "gate" (jakoś tak...), zwany niekiedy złośliwie smile protezą, ale "jakoś" to chyba działało protezowo - jak jest dzisiaj? da sie bezpiecznie/skutecznie w TB obslugiwac usenet?
Zależy mi (jednak) na 2-a w jednym, mailer i czytnik, a wymagań usenetowych wobec TB wielkich nie mam, byle działało nie gorzej niż w OE....

3.
czy po założeniu w TB konta mogę to konto tak skonfigurować, że pobierze z serwera listy, ale tylko od zadanej konkretnie daty? Dlaczego? - nie za bardzo chce sciągać z gmaila tony zalegające tam od lat, a obsługiwane dotąd przez OE.