1

(8 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Zgadza się, miałem wyłączoną wewnętrzną implementacje S/MIME. Teraz działa. A jak to jest z gmailem? Czy wtyczka antispamsniper dobrze z nim działa?

2

(8 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam problem z tym antispamsniper i the bat 10.0.1. Kiedy importuje certyfikat antispamsniper wyświetla że certyfikat nie jest podpisany cyfrowo czy jakoś tak. I problem tu zaczyna się jak we wtyczce wybieram " Filtruj połączenia SSL" to wywala wtedy komunikat że jest żle podpisany cyfrowo. Jak to zmusić do działania. Certyfikat rozpakowałem w folderze gdzie jest wtyczka antispamsniper.

3

(8 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Nie wiem może coś pomyliłem ale antispamsniper w wersji płatnej dla poczty protokołu imap i szyfrowania ssl wymaga czegoś tam. Tak przynajmniej jest napisane na forum antispamsniper. Ten niby "certyfikat" nie jest poptrzebny tylko dla poczty protokołu pop3 i to bez ssl przy antispamsniper free. Tak przynajmniej było.

4

(8 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jeszcze przy okazji, gdzie w the bat 10.0.1 instaluje się certyfikaty do antispamsniper? Bo w książce adresowej nie moge się doszukać opcji importowania certyfikatów.

Bodajże dzisiaj po odpaleniu the bat 10.0.1 dostałem informacje że jest nowa wersja the bat 10.0.3. Zainstalowałem ją i zaczeły się problemy. Mam około 8 kont pocztowych i za każdym razem jak chce pobrać poczte z któregokolwiek konta to the bat żąda certyfikatu. Na 10.0.1 tak nie było. Myślałem że to może wina ESETa więc go odinstalowałem, przeszedłem też w protokole imap z portu 993 na 143 czyli bez ssl ale to też nie pomogło. W końcu zainstalowałem 10.0.1 i jest ok. Miał ktoś podobny problem?

6

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Działa. Przynajmniej częściowo bo usuwa z serwera z folderu głównego a przenosi do kosz. Jeszcze żeby z kosza od razu usuwał to byłoby great. Także zwracam honor. To nie błąd programu tylko mój błąd.

7

(14 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Ja przetestowałem i jest w 10.0 ten sam błąd co w dziewiątce. Na wielu moich kontach a w szczególności na home.pl które najczęsciej używam nie chce usuwać maila z serwera po usunięciu go z poziomu programu. Oczywiście chodzi mi tutaj o protokół imap i przyporządkowałem w 10.0 folder wysłane do sent a folder kosz do trash. I blada d... Cały czas jest to samo jak było na 9 tce. Usuwam  maila z poziomu the bat a z serwera już nie chce usunąć.
Co ciekawe jade teraz na darmowym thunderbird i nie mam tam takich problemów na wszystkich moich kontach.

8

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dokładnie tak zrobiłem jak piszesz. Sent pod Wysłane a trash pod kosz. Z wysyłaniem jest już ok. Tylko z tym kasowaniem.
Z tym kasowaniem to może taka specyfika oprogramowania. Bo nawet jest w Roundcube opcja  Porządkuj która usuwa te "szarawe" maile.

9

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dobra ten drugi problem już rozwiązałem przy pomocy podobnego tematu tu na forum. Ustawiłem tak że zapisuje wysyłane maile w folderze sent na serwerze.

Ale cały czas mam problem z tym usuwaniem. Jak to zrobić aby usuwając z the bat usuwało też maila z serwera. Podczepiłem pod kosz folder serwera trash. Kiedy sprawdzam czy usuneło z serwera to mail jest "szarawy" (to prywatny serwer z Roundcube). Troche mnie to dziwi bo jak korzystałem z thunderbirda to bez problemu całkowicie usuwa maila z serwera po usunięciu go spod thunderbirda.

10

(4 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Korzystam z the bat 9.5 professional i mam dwa problemy.

Za Chiny ludowe nie moge zmusić the bat aby usuwał maila z serwera kiedy ja kasuje w the bat tego maila. Korzystam tylko z protokołu imap i mimo tego nie moge go do tego zmusić a mam zaznaczoną odpowiednią opcje aby usuwał. Pomocy...

Drugi problem. Jak zmusić to ustrojstwo aby zapisywał maila na serwerze w folderze np. Wysłane w momencie kiedy ja spod the bat wysyłam do kogoś tego maila. Po prostu czysta synchronizacja w pierwszym i drugim problemie aby funkcjonowała.
Pomóżcie prosze.