1

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Zwyczajnie odinstaluj program na PC, a następnie przeprowadź zwykłą instalację na laptopie, tak jak to zrobiłeś w przypadku PC. Na końcu wpisz licencję w polu rejestrowania programu. Nic dodatkowego nie trzeba robić.

Teraz rozumiem smile Szkoda, że nie ma wtyczki dodającej ikonki rozpoznanych programów.

lazik napisał/a:

Przykład listu lub nagłówka który nie jest rozpoznawany mógłbyś podać?

Trudno mi jest w tej chwili podać jakiś konkretny przykład. Wydaje mi się, że w czasach, kiedy jeszcze korzystałem z Thunderbird'a, każdy klient poczty nadawcy był rozpoznawany przez program i miał przypisaną ikonkę. Przyjemne, cieszące oko rozwiązanie. The Bat! miewa problemy z wyświetlaniem informacji o systemach php do masowego rozsyłania poczty i innych podobnych, używanych przez większe korporacje - o ile mnie pamięć nie myli.

The Bat! ma wbudowane rozpoznawanie klienta poczty, którym posługuje się nadawca listu. Informacja jest wyświetlana w nagłówku. Rzecz w tym, że nie działa to zbyt dobrze, nierzadko nawet się zdarza, że nie zostaje rozpoznany sam The Bat nadawcy odebranego listu. Czy jest na to jakiś sposób (wtyczka, dodatek, zewnętrzny program)? W Thunderbirdzie działa to idealnie, pokazuje się tam nawet ikonka (logo) klienta poczty.

A sprawdzałeś, czy błąd występuje w nowszej wersji programu?

6

(16 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Najnowsza wersja to 4.1.11.