1

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

czy mozna tak skonfigurowac TB! zeby obslugiwal Thesarusa? najrozsadniejszy wydaje mi sie byc ten rozprowadzany z OpenOfficem, ale MS tez chyba jakis udostepnia.

2

(8 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antyspamowe)

lazik napisał/a:

Zainstaluj wtyczkę antyspamową i używaj filtrów selektywnego pobierania a zyskasz znacznie na czasie. Poprawnie skonfigurowana wtyczka "pozwoli cieszyć się" znikomą ilością spamu.

w jaki sposob sprzac kasowanie listow z serwera z wtyczka antyspamowa? kiedys byl a ten temat artykul, ale teraz nawet link nie dziala:( bede bardzo wdzieczny za zamieszczenie tej informacji na forum.

3

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

tego tez probowalem:( z mojej obserwacji wynika że plik nie jest całkowicie zniszczony, jako że zachował sporą objętość( a na pewno dużo większą niż nowa, pusta książka adresowa). czy wobec tego można go otworzyć jakimkolwiek edytorem tekstowym, albo wyeksportować to co w nim jest do pliku tekstowego? myślę(oczywiście tylko domniemuje), że nie jest uszkodzona struktura  wpisów, a tylko jakieś specyficzne dane zakodowane w nagłówku, i jeśli udałoby się to obejść to można się pokusić o odzyskanie zawartości...tylko że nie wiem jak sie do tego zabrać:( a co do kopii zapasowej- na pewno nauczony doświadczeniem tak zroibę
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz!

4

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam pewien problem i po przejrzeniu archiwum nie udało mi sie znaleść rozwiązania.
Podczas dodawania nowego wpisu do książki adresowej nastąpił windozwis. Po ponownym
uruchomieniu, domyślna książka adresowa znikła. Plik fizycznie istnieje za dysku, ale nawet po próbie
ręcznago dodania nowej .abd, program nie jest go w stanie odczytać- książka niby jest ale nie ma żadnej
nazwy i jest pusta. Co więcej polecenie dodaj wpis/grupę nie jest aktywne. Czy istnieje sposób na
odzyskanie zawrtych w niej danych? proszę o podpowiedź