1

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

wersja 3,99 Pro (Komputer Świat Ekspert) :-)

Niestety większość softu AV współpracuje jedynie z produktami masowymi, a The Bat! jest raczej produktem niszowym.

Tak czy owak McAfee nie pozwoli Ci uruchomić załącznika z wirusem, jesli boisz się natomiast skryptów w HTML-u ustaw wyświetlanie wyłącznie tekstowych wersji.

3

(12 odpowiedzi, napisanych Wtyczki antywirusowe)

Używam:

Panda Total Security 2010,  wersja 3.01.00, zadowolenie 9

Dwa słowa uzasadnienia - skuteczniejszy niż poprzednio używany McAfee, nie obciąża systemu (XP, Intel Core2Duo U7500, 2GB RAM).

Co do kompatybilności z Bat! - nie ma to większego znaczenia, bo program i tak skanuje otwierane i zapisywane załączniki, zatem nie sądzę, żeby występowało znaczące ryzyko pomimo niesprawności wtyczki panda.bav.

4

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

OK. już wiem, poprawnie z Win7 działaja wersje 4.2.x.x. Czyli muszę sobie kupić pełną wersję, bo poprzednią mam z KŚ :-)

U mnie z Panda Total Security 2010 jest dokładnie tak samo. BitDefendera nie testowałem. Czy ktoś może wie, o co chodzi i jak to zmienić?

6

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

3.99 pracuje poprawnie z Vistą, ale czy będzie działał z Win7? Czy ktoś ma takie doświadczenia?

7

(3 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Mam problem z wyświetlaniem obrazków w wiadomościach w formacie HTML, dla których konieczne jest pobranie obrazków z internetu. Nie widzę nigdzie opcji, gdzie mógłbym wybrać "pobierz obrazy" czy coś podobnego.

Przejrzałem menu konfiguracyjne, ale nie znalazłem właściwej opcji. Doczytałem się w manualu, że powinienem widzieć "URL Manager" ale nic takiego nie widzę.

Jak moge to zmienić?