11

Odp: filtr bayesa i inne żale w Bat

TATOON napisał/a:

niestety nie mam 30$ na zbyciu

20 papierów, a nie 30.

TATOON napisał/a:

potrzebuję czegoś darmowego, dlatego czepiłem sie tak kurczowo tego filtra który jest zaimplamentowany w Bat

jasne, rozumiem

12

Odp: filtr bayesa i inne żale w Bat

witam
też próbowałem używać tego filtra bayesfilter w wersji 2.0.4 uczył się niby bo pokazywał komunikat o tym ale w opcjach twierdził ciągle ze baza pusta - trenuj filtr ,więc uznałem ze cos nie tak z nim jest zwłaszcza że na serwerze poczty nie kasowałem wiadomości tylko ponownie je wczytywałem i nic się z nimi nie działo nie przenosił ich do foldera śmieci może przedwcześnie uznałem że nie działa?
ja tu po prostu porównuję filtr bayesa z programu pocztowego Opery który wg. mnie jest wzorcowy niestety autorzy konsekwentnie z nieznanych mi powodów odmawiają dodania kont użytkowników chronionych hasłem
muszę przyznać ze ten filtr AGAVA cośtam jest dobry, kilka postów i przynajmniej kwalifikuje je do folderu śmieci, niestety ma poważną wadę nie jest darmowy
pytanie mam czy ktoś używał filtra który jest w Bat już zaimplamentowany? i czy działało to czy też tak jak u mnie pojawiały się dziwne ścieżki folderów pytam bo nie wiem dalej czy mój że tak powiem przypadek jest odosobniony czy raczej jest to prawidłowośc że nie działa filtr spamu ?