11

Odp: thebat! i odpowiadanie na maila..

dzieki wielkie, o cos takiego mi chodzilo;))..juz sobie poradzilem...cos nie moglem sie doszukac tych instrukcji w podreczniku..jeszcze raz dzieki:)

12

Odp: thebat! i odpowiadanie na maila..

MihAoo3k napisał/a:

cos nie moglem sie doszukac tych instrukcji w podreczniku

... bo od tego jest lista dyskusyjna. Podręcznik nie zawiera 100% informacji o 100% możliwych funkcji The Bat! ... taka jego natura.

13

Odp: thebat! i odpowiadanie na maila..

slyszalem o tej liscie dyskusyjnej ale jeszcze sie do niej nie zapisalem-myslalem ze nie bedzie mi potrzebna..
jeszcze raz dziekuje za pomoc:)
pozdrawiam,
Michał

14

Odp: thebat! i odpowiadanie na maila..

A propos jak chcesz mieć wszystkie wiadomości w jednym folderze to wydaje mi sie że najlepiej uzyć folderów wirtualnych i wtedy odpowiedź z takiego folderu jest wysyłana z konta na kóre była adresowana.

15

Odp: thebat! i odpowiadanie na maila..

A propos jak chcesz mieć wszystkie wiadomości w jednym folderze to wydaje mi sie że najlepiej uzyć folderów wirtualnych i wtedy odpowiedź z takiego folderu jest wysyłana z konta na kóre była adresowana.

Taki folder wirtualny mimo żeby spełniał swoje zadanie nie jest najlepszym rozwiązaniem. No chyba, że w obrębie konta poczta jest filtrowana do różnych folderów. Jeżeli nie i siedzi wszystko w ODEBRANE to raczej bym się powstrzymał od takiego rozwiązania. Lepiej pobawić się szablonami.

16

Odp: thebat! i odpowiadanie na maila..

zrobilem sobie to za pomoca szablonow i jakos nie chce mi sie znow konfigurowac folderow i szablonow, aby kazda wiadomosc trafiala tam gdzie trzeba.