1

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Jestem w podróży (do 22 kwietnia) i pojawiła mi się taka wiadomość do konta na gmail (pozostałe konta działają bez zarzutu).
\Voyager\MAIL\.....@gmail.com\59be1e79.ofd jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu. Uruchom program CHKDSK.
Proszę o pomoc.

2

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dziękuję bardzo. Zainstalowałem. Teraz wszystko działa.

3

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Zainstalowałem dzisiaj Voyager 4.1.11.1. Wszystko działa ale nie ma polskiego słownika. W wersji stacjonarnej programu 4.1.11 mam ten słownik. Czy istnieje możliwość zainstalowania polskiego słownika w Voyager? A jeśli tak to jak to zrobić?

4

(1 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Czy info o urodzinach w v4.0.34 muszę wprowadzać każdego roku na nowo?

Mam wersję 3.99 Expert. Czy jak zrobię backup najnowsza wersja v4.0.34 Home Edition odczyta to? Czy jest może jakaś inna metoda aby przesiąść się na nową wersję z całą moją pocztą ze starej wersji?

6

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dziekuję bardzo. Teraz wszystko pięknie działa.:)

7

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Po ponownej instalacji THE BAT! i backup mam ten sam problem z gmail co manieksi. Wcześniej wszystko działało bez zarzutu.

8

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dziękuję bardzo za pomoc. http://thebat.pl/files/sscepl.rar działa mimo swojego wieku;)

9

(7 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Majsterek napisał/a:

Zeby działał polski słownik zrobiłem nastepująco, zainstalowałem słownik + reg  podany wczesniej na stronie THEBAT.PL, potem wchodze w nowa wiadomość - pisownia - jezyk angielski - nastepnie wkleiłem zawartość katalogu Speller z poprzedniej wersji. Potem  ponownie  pisownia i mamy na samym koncu jezyk polski big_smile

Jestem nowym użytkownikiem The Bat! (wersja 3.99. z KŚ Ekspert). I jest dla mnie dziwne, że nie ma tam polskiego słownika. Powyższa instrukcja jest dla mnie niejasna (nie mogę znaleść polskiego słownika na thebat.pl i nie mam poprzedniej wersji. Proszę o pomoc.