1

(1 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Witam
Co prawda program TB użytkuje już od dłuższego czasu ale dopiero teraz zwrócono mi uwagę, że moje odpowiedzi na pocztę są "ciut denerwujące".
W czym rzecz....? Nie konfigurowałem jakoś specjalnie ( albo już tego nie pamiętam ) sposobu wyświetlania mojej odpowiedzi.
A okazuję się, że moja odpowiedź pokazuje się jako na samym końcu. Jak by była pisana jako pierwsza a nie ostatnia. Przez co często osoba której odpowiadam od razu nie widzi mojej odpowiedzi bo powinna być na "gorze stosu " a nie na końcu.
Jak mam to zmienić. Ten poradnik na stronie The Bat  HOME nie wiele mi rozjaśnia.
prosiłbym o jakieś wskazówki jak to zrobić bo mam kilka kont i w każdym jest tak samo źle...

Tomasz

2

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dzięki za odpowiedź. Poniżej screen:

http://img823.imageshack.us/img823/7118/thebatl.jpg

Pozdrawiam

3

(0 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam
Zainsalowałem TB v 4.2.34.4 na Winows 7. Wszystko gra za wyjątkiem tego, że nie mogę usuwać wiadomości. Żadna opcja nie działa. Ani delete z przycisku ani z menu.
Proszę o pomoc
Tomasz

4

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dzięx;)

5

(2 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam.

Jestem użytkownikiem TB stosunkowo niedawno ale zdeklarowanym dożywotnio:). Niestety mam problem  i proszę o pomoc. Padł mi system i stawiam na nowo Winde a tu zonk. Nie mam emaila z kodem aktywacyjnym. Jak mogę ponownie zarejestrować TB. Bo teraz pracuje mi w 30 dniowym trialu. Czy mam pisać do TB czy do Skulskiego ( bo przez niego kupowałem licencję? Poradźcie mi...

Tomasz

Witam.

Jak poradzić sobie z następującym problemem ( step by step). Po Zaktualizowaniu TB do wersji 4.0.14 podczas wysyłania tekstu ( z włączoną opcją sprawdzania pisowni) TB nie podpowiada w poprawny sposób pisowni. Brak odpowiedników w słowniku. Mimo odhaczeniu 'ignoruj' lub 'ignoruj wszystko' pozostają 'podkreślone ' polskie słowa. ( nie wszystkie ale znaczna część). Na domiar tego program nie chce wysłać wiadomości. Dopiero jak w zakładce 'sprawdzanie pisowni wyłączę tą opcję program wysyła wiadomość ( mimo iż nie jest sprawdzona).
Czy to mój błąd w obsłudze? Może coś nie tak z wersją 4.0.14. W wersji poprzedniej tego nie było, słownik był idealny. Czy mogę powrócić do słownika z poprzedniej wersji? Jeśli tak to jak. Nadmienię, iż na stronie www.TB...... był link do słownika polskiego. Po rozpakowaniu ZIP wgrałem dwa pliki do folderu speller i .... Nic dalej to samo. Proszę o radę no i pomoc

Pozdrawiam
Tomasz

7

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Dzięki za odpowiedź. Ale bez zmian.  Wgrałem i nic. Dalej to samo. Przy sprawdzaniu pisowni nie pokazuje polskich wyrażeń tylko anglojęzyczne.  Z menu są do wyboru tylko dwa słowniki. Jak pisałem powyżej oba Angielskie ( USA ). Gdzie popełniam błąd?

8

(5 odpowiedzi, napisanych Ogólne)

Witam Ponownie

Immot to moje drugie konto. Tak wyszło.

Najprawdopodobie jest jak mówisz. Inne polecenia z klawiatury multimedialnej obsługują tylko MO.
Mam jeszcze jeden problem. Mianowicie przy redagowaniu wiadomości program nie podpowiada mi polskiej pisowni ( przy włączonej korekcie języka ) Tak jakby nie było polskiego słownika. Skąd go pobrać i gdzie wgrać?  Mam tylko dostępne te słowniki CORREKT.TLX i UserDict.TLX

Pozdrawiam
Tomasz

9

(4 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Witam ponownie.

Doczytałem pozostałe posty i faktycznie HTML nie obsługuje tych szablonów. Mam zatem inne pytanie.
Jak i czy w ogóle można zmienić wielkość i krój czcionek w szablonie nowej wiadomości.  Nadmienię, że chciałbym aby były inne niż krój pisma w treści  nowej wiadomości. Próbowałem wkleić z zewnętrznego programu tekstowego i nie nic to nie daje. 

Pozdrawiam

10

(4 odpowiedzi, napisanych Szablony i filtry)

Zygmunt napisał/a:

Sądzę, że usiłujesz utworzyć szablon dla wiadomości w formacie HTML, ponieważ piszesz o wzorze tła. To nie jest możliwe, szablony w The Bat! działają tylko w trybie czysto tekstowym.

Witam ponownie. Dzięki za odzew. Ale przecież mogę każdorazowo zmienić tło dla nowej wiadomości. Chciałbym to robić z 'automatu'. Podpis skonfigurowałem sobie i jest ok.  W MS Outlook jest tako opcja. TB na pewno ( IHO )powinna być też taka możliwość. Może mam stworzyć szablon w w edytorze tekstu i  wskazać go jako szablon?:/